/Praca dla kobiet w fabryce produkującej styropian

Praca dla kobiet w fabryce produkującej styropian

 

Kobiety sprawdzają się jako doskonali pracownicy w różnych sektorach gospodarki. Coraz częściej sięgają po stanowiska zarezerwowane dla mężczyzn i bardzo dobrze sobie na nich radzą. Taką propozycję ma również firma Styropmin, która w swojej fabryce w Łochowie planuje zatrudnić kobiety na produkcję.

 

 

Czy Panie dadzą sobie radę ze styropianem? Zdecydowanie tak. Stanowiska jakie firma Styropmin przewiduje dla kobiet związane są z obsługą maszyn produkcyjnych. Noszenie paczek styropianowych może pojawić się incydentalnie w ramach pomocy w wyjątkowych sytuacjach. Docelowo zostaną przyuczone do poszczególnych maszyn, które są w pełni zautomatyzowane, nie wymagają wysiłku ale uważności oraz precyzji.

Czy są jakieś specjalne wymagania? Mile widziane jest doświadczenie w pracy na produkcji, ale nie jest to kluczowy wyznacznik. Najważniejsza jest chęć nauki oraz wiara we własne możliwości.

Co oferuje Styropmin? Przeszkolenie do pracy na produkcji, po okresie próbnym umowę o pracę, a co za tym idzie pełen pakiet socjalny i bezpieczeństwo. Praca jest w systemie dwuzmianowym, co też może być plusem, bo pozwala na załatwienie wielu spraw w ciągu dnia.

Firma ma również propozycję dla Panów na analogicznych stanowiskach plus prace przy załadunkach i na magazynie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem 661 751 653 lub przysłanie CV na adres praca@styropmin.pl z dopiskiem „praca w Łochowie”.

 

 

artykuł sponsorowany