/Drugie życie dla Twoich mebli i dywanów

Drugie życie dla Twoich mebli i dywanów

Na usługowej mapie Węgrowa pojawił się nowy punkt, którego domeną będzie ułatwianie nam życia. ClearSound to firma, która da drugie życie twoim dywanom i meblom.

 

 

Z początkiem marca przy węgrowskim rynku otwarty został nowy punkt usługowy firmy ClearSound, w którym oprócz tego, że możesz kupić specjalistyczne środki czystości do domu i samochodu, możesz także zostawić swój dywan, a clear-załoga wypierze go tak, że będzie wyglądał jak nowy.
Lokalizacja jest bardzo dobra, a myślę, że naszym mieszkańcom brakowało miejsca, do którego można przynieść dywan do prania i za jakiś czas go odebrać. W Węgrowie nie ma sklepu z chemią do prania oraz chemią higieniczną. Postanowiłem, że oprócz prania, do oferty wprowadzę także tego typu akcesoria. Dodatkowo, można u mnie zakupić rożne narzędzia czyszczące topowych marek – opowiadał Łukasz Matusik, który swoje usługi świadczył wówczas tylko dojeżdżając do domu klienta.

W ClearSound każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, do czego środki czyszczące są mu potrzebne. Jeżeli jesteś gospodynią domową, rolnikiem, właścicielem lokalu gastronomicznego lub po prostu lubisz dobrze posprzątać, w tym sklepie bez wątpienia znajdziesz środki najwyższej klasy.
Oferujemy środki czyszczące dwóch marek, które charakteryzują się bardzo wysoką jakością: Draco oraz Karcher. Sprzedajemy także myjki wiodących producentów: Karcher i Comet, zarówno duże urządzenia do użytku w rolnictwie czy przemyśle, jak i małe, przeznaczone dla osób, które na przykład lubią same umyć samochód – mówił Łukasz Matusik.

W ClearSound możesz także zamówić wizytę specjalisty, który wypierze Ci łóżko, kanapę, krzesło czy inny mebel pozornie do niczego się nie nadający. Jak mówi Łukasz Matusik, domeną jego firmy jest dawanie drugiego życia.
Niejednokrotnie z mebla z pozoru nadającego się do wyrzucenia udało nam się odzyskać pierwotny wygląd. To duża oszczędność, a ludzie nie są świadomi, że jest to możliwe – opowiadał właściciel firmy.

Przyjdź do ClearSound – ul. Rynek Mariacki 17 lub zamów pranie u siebie w domu pod numerem tel:.731 301 061.