/Szykujemy formę na lato!

Szykujemy formę na lato!

Zdrowe odżywianie i odpowiednio zbilansowana dieta to kluczowy element każdego „odchudzania”. Zbliża się czas szykowania formy na lato. Mamy dla Was niezłe ułatwienie!

 

Na całym świecie cateringi dietetyczne zyskały niesamowitą popularność. Zachodnia moda coraz mocniejsze kręgi zatacza także w
Węgrowie. W końcu doczekaliśmy się firmy, która za odpowiednie przygotowywanie posiłków nie chce wyczyścić nam portfela do cna. Catering dietetyczny „Na Lekko” to firma, która w przystępnej cenie zdejmie z ciebie obowiązek spędzania godzin w kuchni, a także pomoże ci osiągnąć oczekiwane efekty związane z dietą.

 

Do twojej dyspozycji jest aż pięć opcji: DETOX i diety: 1200 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal.

 

  • DETOX to pięciodniowe oczyszczenie organizmu z toksyn i idealne wprowadzenie do diety. Ta dieta składa się każdego dnia z 5 porcji, w tym: 4 koktajle i 1 posiłek lub 3 koktajle i 2 posiłki. Oczyszcza, odmładza i odżywia organizm dostarczając do niego bombę witaminową w postaci koktajli na bazie soków z owoców i warzyw Potężny zastrzyk zdrowia i energii!

 

CENA: 175 zł – pięć dni DETOX-u

 

  • Dieta 1200 kcal – do wyboru w trzech konfiguracjach: 5 posiłków, 3 posiłki i lightbox. To dieta niskokaloryczna, przeznaczona dla osób, które chcą w szybki sposób zauważyć efekty swojego odchudzania.

 

CENA: 5 posiłków – 33 zł, 3 posiłki – 29 zł i light box – 26 zł

 

  • Dieta 1500 kcal – kaloryczność optymalna dla osób, które chcą zawalczyć o swoje zdrowie, zrzucając przy tym nadmierne kilogramy. Idealna dla osób borykających się z problemem otyłości i nadwagi.

 

CENA: 5 posiłków – 35 zł, 3 posiłki – 31 zł, light box – 28 zł

 

  • Dieta 2000 kcal – to idealne rozwiązanie dla osób, które są zadowolone ze swojej wagi i chcą ją utrzymać, dbając jednocześnie o zdrowe odżywianie. Jest to także dieta przeznaczona dla osób z otyłością III stopnia, ważących ponad 140 kg.

 

CENA: 5 posiłków – 39 zł, 3 posiłki – 33 zł, light box – 29 zł

 

  • Dieta 2500 kcal – Dieta idealna dla osób aktywnych fizycznie, regularnie uprawiających sport lub ćwiczących na siłowni. Przeznaczona przede wszystkim dla osób, które nie mają czasu na osobiste przygotowywanie odpowiednio zbilansowanych posiłków.

 

CENA: 5 posiłków – 43 zł, 3 posiłki – 34 zł, light box – 31 zł

 

 

W przypadku wybrania diety złożonej z pięciu posiłków, nie musimy martwić się niczym. Każdego dnia popołudniu kierowca dostarcza nam pod same drzwi cały zestaw na następny dzień. W przypadku opcji trzech posiłków, składa się on ze śniadania, obiadu i kolacji.

 

Sam light box składa się z drugiego śniadania, obiadu i podwieczorka. Zestaw light box przeznaczony jest dla osób którzy chcą przygotować sobie dwa posiłki sami i osób, które chcą zabrać ze sobą gotowe posiłki do pracy. Kaloryczność light box podawana jest dla całego dnia, zatem trzeba uzupełnić dwa brakujące posiłki.

 

Czy jedzenie jest smaczne? Legenda głosi, że dieta jest uciążliwa. Catering „Na lekko” pokazuje, że to tak być nie musi. Słowa niech zastąpi obraz, zapraszamy do zapoznania się w wyglądem oferowanych przez „Na lekko” dań. Aż ślinka cieknie…

 

 

Jeżeli chodzi o finanse, trzeba uczciwie przyznać, że koszt nie jest wygórowany. Weźmy na przykład dietę 1500 kcal, która jest najatrakcyjniejsza dla osób szykujących formę na lato. Za jeden dzień diety, w którym otrzymujemy aż pięć przygotowanych starannie posiłków płacimy tylko 35 złotych.

 

Przy zamówieniu na cały miesiąc, „Na Lekko” dorzuca 5% rabatu!

 

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij tutaj lub zadzwoń pod numer: 727-505-588

 

 

 

 

 

artykuł sponsorowany