/Imponująca aktywność!

Imponująca aktywność!

Nieprawdopodobne wyniki osiąga akcja społeczna zorganizowana przez firmę Hochland. Od listopada mieszkańcy miasta zbierali kilometry na budowę siłowni plenerowej, zaangażowanie robi duże wrażenie!

 

Akcja trwała od 11 listopada i rozpoczęła się Biegiem Niepodległości. Firma Hochland rzuciła wyzwanie węgrowianom, proponując wybudowanie ogólnodostępnej siłowni plenerowej – w zamian mieszkańcy musieli wykazać się aktywnością fizyczną i za pomocą aplikacji Endomondo „zebrać” 20 tys. kilometrów dowolnej aktywności. Węgrowianie zadanie wykonali błyskawicznie, a firma Hochland rozpoczyna realizację swojej obietnicy.

Do 25 marca węgrowianie zebrali aż 133 762 kilometrów, spalając łącznie ponad osiem milionów kalorii! To imponujący wynik, który pokazuje, że środowisko osób lubiących aktywność fizyczną potrafi się nieźle zmobilizować. W związku z tym, Hochland przekazał aż 40 tys. złotych na rzecz wybudowania siłowni. Sprzęt został już wybrany, zatem już tylko chwila dzieli nas od oficjalnego otwarcia tego miejsca. Jak poinformowała firma, siłownia będzie otwarta dla wszystkich mieszkańców Węgrowa i okolic już w wakacje.

Pomimo sukcesu, Hochland zachęca do dalszego zbierania kilometrów. Osiągnięcie mieszkańców zostanie podsumowane podczas oficjalnego otwarcia siłowni, która będzie zlokalizowana przy Szkole Podstawowej im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie.

 

 

artykuł sponsorowany