/Groźna „czołówka”. Trójka dzieci w szpitalu

Groźna „czołówka”. Trójka dzieci w szpitalu

W minionym  tygodniu doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

11 czerwca na terenie Szarut doszło do wypadku. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący mercedesem stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do kolejnego zdarzenia doszło 11 czerwca na terenie gminy Miedzna. Policjanci wstępnie ustalili, że 19 – letni kierujący BMW, będąc na zakręcie, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący jak i dwóch pasażerów zostali przewiezieni do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Węgrów.

16 czerwca na trasie Roguszyn – Pniewnik. Policjanci na miejscu ustalili, że 30-letni kierujący vectrą z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka audi. W wyniku tego zdarzenia kierująca audi i jej trzech pasażerów w wieku 10-12 lat zostali przewiezieni do szpitala. Jeden z pasażerów został do niego przetransportowany helikopterem. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP Korytnica.