/Ostatni dzwonek wybrzmiał. Czas na wakacje!

Ostatni dzwonek wybrzmiał. Czas na wakacje!

Uczniowie największej szkoły w powiecie węgrowskim – Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrowie poczuli już wakacyjną wolność. O godz. 9 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. 

 

Gości, rodziców i uczniów przywitał dyrektor szkoły, Krzysztof Litka, który opowiedział zebranym o tegorocznych osiągnięciach uczniów. Burmistrz Krzysztof Wyszogrodzki był pod wrażeniem talentów młodzieży. Pogratulował im i życzył udanych i bezpiecznych wakacji.
Dopiero co braliśmy udział w rozpoczęciu roku szkolnego, a już zaczynamy kolejne wakacje. Szybko zleciało – mówił żartobliwie burmistrz Krzysztof Wyszogrodzki.


Kilka słów do uczniów skierowała także Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Węgrowa, Jolanta Roguska, która przyłączyła się do życzeń. Gratulacje i podziękowania złożyła Przewodnicząca Rady Rodziców, Katarzyna Marchela, a wyróżnionych uczniów i ich rodziców na obrady Rady Miejskiej Węgrowa zaprosił przewodniczący Jacek Antoński. Podczas najbliższej, poniedziałkowej sesji wyróżnionym dzieciom wręczone zostaną nagrody.

Z życzeniami i gratulacjami spieszyli także inni. Po części oficjalnej, przyszedł czas na najmilsze dla uczniów wręczenie nagród i świadectw. Niektórzy za swoje osiągnięcia mieli świetny prezent w postaci Stypendium Burmistrza Miasta Węgrowa, inni musieli zadowolić się nagrodami książkowymi, które być może zmotywują ich do jeszcze lepszej nauki w przyszłym roku szkolnym.

O nim jednak dziś nikt nie myśli. Przed nami błogie dwa miesiące wakacji. Życzymy uczniom, żeby podczas nich spełniali swoje marzenia, dobrze się bawili i bezpiecznie wrócili do szkolnych ław we wrześniu.