/Kickboxerki z sukcesami

Kickboxerki z sukcesami

Dobre wieści z obozu węgrowskich kickboxerek! Monika Turemka i Karolina Młynik w ostatnich tygodniach walczyły niezwykle intensywnie. Ostatnio na ich koncie pojawiły się istotne sukcesy.

W dniach 9-10 czerwca Karolina Młynik wzięła udział w Mistrzostwach Polski w formule light-contact w Kurzętniku, gdzie pokonała wszystkie przeciwniczki przed czasem i zajęła pierwsze miejsce. Następnie węgrowianki udały się do Włoch, a konkretniej do miasta Rimini, aby wystartować w Pucharze Świata WAKO. W zawodach brało udział ponad 2500 zawodników. Nie stanowiło to jednak żadnej przeszkody dla Moniki Turemki, która wygrała wszystkie walki w formule low-kick i wróciła do domu z Pucharem Świata. Karolina Młynik walczyła zawzięcie w formułach pointfighting i light-contact, niestety nie udało jej się pokonać włoskich zawodniczek. Wystąpiła także w roli sekundanta Moniki. Przez cały turniej obie bardzo się wspierały.
Wielkie gratulacje należą się zarówno Monice, jak i Karolinie. Podczas zawodów wykazały się ogromnymi umiejętnościami, ale także wolą walki. Nie poddawały się i dopięły swego. Jest to wielki sukces dla całego Węgrowa, który dzięki kickboxerkom został rozsławiony na arenie międzynarodowej. Gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw.
AA