/Metalowa konstrukcja spadła z ciężarówki

Metalowa konstrukcja spadła z ciężarówki

W ostatnich dniach doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. 

Do zdarzenia, rodem z filmów akcji doszło 25 czerwca na terenie gminy Łochów. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca Scanii z naczepą nieprawidłowo zabezpieczył przewożoną metalowa konstrukcję, która na zakręcie zsunęła się z naczepy wprost na jadącą za nim ciężarówkę. Konstrukcja uszkodziła drugi pojazd.

Tego samego dnia w Łochowie doszło do wypadku wynikającego z nieuwagi. Jak relacjonują policjanci, kierujący Citroenem w trakcie skręcania uderzył w wyprzedzający go pojazd. Kolejne zdarzenie miało miejsce w Węgrowie 27 czerwca. Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca BMW cofając, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w Subaru.

30 czerwca w Sadownem doszło do kolejnej kolizji. Policjanci ustalili, że kierujący audi nie zachował należytej ostrożności od poprzedzającego go pojazdu marki opel i uderzył w jego tył. Tego samego dnia na terenie gminy Grębków doszło do zderzenia ze zwierzęciem. Na prostym odcinku drogi sarna wbiegła wprost pod nadjeżdżający samochód marki Alfa Romeo.

1 lipca na terenie gminy Łochów kierująca Oplem nie zachowała należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Citroen i uderzyła go w tył.

 

fot. poglądowa/info: KPP w Węgrowie