02 - 11 - 2017

Debata o bezpieczeństwie

Reklama

„Porozmawiamy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” – debata powiatowa w Komendzie Powiatowej Policji w Węgrowie.

Komendant Powiatowy Policji w Węgrowie mł. insp. Andrzej Styrczula zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu na terenie powiatu węgrowskiego. Debata odbędzie się w czwartek 9 listopada o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Węgrowie.

9 listopada bieżącego roku o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Węgrowie odbędzie się  kolejna już debata społeczna, mająca na celu poprawę bezpieczeństwa w różnych jego obszarach pt. ,,POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW”.

Podczas debaty zostanie omówione: „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” bezpieczeństwo na terenie powiatu węgrowskiego, aplikacja „Moja Komenda” ,program „Dzielnicowy Bliżej Nas”

Mateusz Majewski

WARTO ZOBACZYĆ

Już niedługo na węgrowskim rynku pojawi się wyjątkowa wystawa. Trzydzieści tablic upamiętni różne postaci, wydarzenia i fakty związane z węgrowską drogą do niepodległości.     Wystawa [...]

O zmianach w rządzie, ordynacji wyborczej, konieczności wprowadzenia dwukadencyjności dla wójtów i burmistrzów oraz o kontrowersyjnym głosowaniu, po którym zarzucano jej złamanie prawa [...]