21 - 02 - 2018

Od naczelnego: Wielki Sondaż

Reklama 

Już w pierwszy weekend marca zapraszam do udziału w sondażu przedwyborczym, w którym spróbujemy sprawdzić poparcie dla potencjalnych kandydatów na Burmistrza Węgrowa.

 

Na nieco ponad pół roku przed wyborami przeprowadzimy pierwszy sondaż w „terenie”. Od 2 do 4 marca w Galerii Mistrza Jana w Węgrowie znajdziecie stoisko, w którym będzie można anonimowo zagłosować na swojego faworyta w walce o fotel Burmistrza Węgrowa.

Potencjalni kandydaci to osoby, które w mojej opinii faktycznie rozważają start w wyborach. Nie oznacza to jednak, że na pewno wystartują. Rejestrowanie faktycznych kandydatów nastąpi dopiero w okolicach września.

Na kogo będzie można oddać głos? Będzie to oczywiście urzędujący burmistrz, który zapowiedział swoją kandydaturę w jednym z wywiadów – Krzysztof Wyszogrodzki. Kolejnym możliwym do wyboru kandydatem będzie piastująca aktualnie funkcję Wicestarosty Węgrowskiego Halina Ulińska. Oprócz nich, w sondażowej bitwie znajdzie się także:
Tadeusz Ryczkowski (aktualnie radny, choć w kuluarach można usłyszeć o jego apetycie na urząd burmistrza), Paweł Marchela (Wiceprzewodniczący Rady Powiatu), a także Zofia Paczóska (działaczka społeczna, Prezes Federacji Organizacji Pozarządowych Powiatu Węgrowskiego). Jeśli nikt z powyższej piątki nie zaskarbił sobie Waszej sympatii, to także będzie można to wyrazić, zaznaczając odpowiednią odpowiedź.

Do zobaczenia w Galerii Mistrza Jana (02-04 marca)!

 

Mateusz Majewski

WARTO ZOBACZYĆ

Miniony piątek i sobotę spędziłem w Galerii Mistrza Jana, gdzie miałem przyjemność prowadzić sondaż wyborczy związany ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Dziękuję wszystkim za obecność! [...]

Za nami sondaż wyborczy. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami! Przede wszystkim chcę podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy poświęcili swój czas, zatrzymali się i oddali głos. Takich osób [...]

  Stadler Polska to producent nowoczesnych pojazdów szynowych i jeden z największych pracodawców w Siedlcach. Jakość, niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji to wyróżniki, które pozwalają [...]

Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie zaprasza na spotkanie informacyjne dla osób poszukujących zatrudnienia.  Poszukiwany specjalista ds. kadr i płac!

Już w pierwszy weekend marca zapraszam do udziału w sondażu przedwyborczym, w którym spróbujemy sprawdzić poparcie dla potencjalnych kandydatów na Burmistrza Węgrowa.   Na nieco ponad pół [...]