26 - 10 - 2017

Po pijaku i bez prawka

Reklama 

Węgrowscy funkcjonariusze zatrzymali trzech kierowców pod wpływem alkoholu. Dwóch z nich nie posiadło uprawnień do kierowania.

Do pierwszego zatrzymania nietrzeźwego kierującego doszło 19 października w Gwizdałach (gm. Łochów). Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 56 – letniego kierowcę toyoty. Mężczyzna miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci udaremnili mu dalsza jazdę i zatrzymali prawo jazdy.

Do kolejnego zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło 20 października na terenie gm. Wierzbno. 52 – letni mieszkaniec pow. węgrowskiego kierował motorowerem mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się,  że ma zakaz prowadzenia pojazdów.

20 października na terenie Łochowa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierującego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca daewoo nie dostosował warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie i nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami.

Funkcjonariusze udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwym kierowcom Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

Mateusz Majewski

WARTO ZOBACZYĆ

Niesamowite miejsce z przeznaczeniem na rekreację i kulturę powstanie w Łochowie. Gmina otrzymała dofinansowanie na zagospodarowanie terenu i stworzenie miejskiego parku „Dębinka”. [...]

O sporym szczęściu mogą mówić piłkarze i kibice Łochowskiego Klubu Sportowego, którym w sobotnim spotkaniu będzie sędziował jeden z najlepszych polskich sędziów piłkarskich, Paweł Raczkowski. [...]

  Kiedy ostatnio zrobiliście coś po raz pierwszy w życiu? Czy i gdzie na Mazowszu odnajdziemy ślady kultury plemiennej? Ile warta jest marka Mazowsza? Odpowiedzi na te i inne pytania szukać [...]