Pracownik produkcji i operator wózka widłowego

Nr oferty: StPr/18/0649Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Miejsce pracy: Strefowa 5, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn produkcyjnych, załadunek towarów na samochody i rozładunek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • uprawnienia na wózek widłowy
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane
      Pracodawca: KRYSIAK JERZY "JUREX" PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU HURTOWO-DETALICZNEGO
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Oleksiaka Wichury 3, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieck
      Osoba do kontaktu: Rafał Adaśko
      Numer telefonu: 257817142
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV na adres mailowy [email protected]
      przekazania dokumentów:
      pracownik ibsługi klienta
      StPr/18/0815
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      układanie zamówień do sklepów
      StPr/18/0812

      rozwożenie towarów do sklepów
      StPr/18/0813
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      kontrola jakości surowców i produktów
      StPr/18/0808
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      fakturowanie bieżących zamówień, rozliczanie kierowców
      StPr/18/0803

      rozliczanie wynagrodzeń, sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PEFRON, GUS, prowadzenie dokumentacji kadrowej
      StPr/18/0794

      praca w Hurtowni mięsa i wędlin, przygotowywanie zamówień dla klientów, dostarczanie ich do wskazanych punktów
      StPr/18/0789
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      kompletowanie zamówień, rozwożenie towaru do klientów
      StPr/18/0790
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      praca przy produkcji mebli
      StPr/18/0791
      wynagrodzenie od od 2 650 PLN

      Obsługa maszyn produkcyjnych, załadunek towarów na samochody i rozładunek
      StPr/18/0649
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN