Stolarz meblowy

Miejsce pracy: Kościuszki 163, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: praca przy produkcji mebli
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 07.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 650 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Fabryka Mebli Meblocross Myszkowscy Sp.j.
    Adres: Kościuszki 163, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Lech Równy
    Numer telefonu: 25 792 20 37
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV / skierowanie
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    pracownik ibsługi klienta
    StPr/18/0815
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    układanie zamówień do sklepów
    StPr/18/0812

    rozwożenie towarów do sklepów
    StPr/18/0813
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    kontrola jakości surowców i produktów
    StPr/18/0808
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    fakturowanie bieżących zamówień, rozliczanie kierowców
    StPr/18/0803

    rozliczanie wynagrodzeń, sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PEFRON, GUS, prowadzenie dokumentacji kadrowej
    StPr/18/0794

    praca w Hurtowni mięsa i wędlin, przygotowywanie zamówień dla klientów, dostarczanie ich do wskazanych punktów
    StPr/18/0789
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    kompletowanie zamówień, rozwożenie towaru do klientów
    StPr/18/0790
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    praca przy produkcji mebli
    StPr/18/0791
    wynagrodzenie od od 2 650 PLN

    Obsługa maszyn produkcyjnych, załadunek towarów na samochody i rozładunek
    StPr/18/0649
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN