12 - 06 - 2018

Ubezpiecz się na wszelki wypadek!

Reklama 

Przechodząc malowniczym węgrowskim rynkiem, bardzo łatwo zauważyć nowe miejsce, w którym możemy zabezpieczyć się przed niespodziewanymi problemami. Powstał punkt ubezpieczeń, które zachęcają nie tylko konkurencyjną ceną, ale także kompleksową ofertą.

 

 

Punkt ubezpieczeń znajduje się w samym centrum przy ul. Rynkowej 1. Oferta, z jakiej możemy skorzystać jest naprawdę godna uwagi. Każdy z nas znajdzie fragment swojego życia, w którym dobre zabezpieczenie jest konieczne. Począwszy od tych, którzy poruszają się samochodami.
– Tak to już jest, że jadąc samochodem nigdy nie możemy być pewni tego co nas spotka. Niestety na drodze nie wszystko zależy od nas, warto się przygotować na każdy bieg wydarzeń – tłumaczą Małgorzata Ositek i Barbara Flażyńska, które w branży ubezpieczeniowej działają od lat.

Nowy punkt oferuje wiele rodzajów ubezpieczeń. Tylko od ciebie zależy, na jaki zakres OC i AC zdecydujesz się ubezpieczając swoje auto, a możliwości jest mnóstwo: od podstawowej oferty, do najbardziej rozbudowanej, która zakłada chociażby wyręczenie cięw przypadku niespodziewanej kolizji lub wypadku. Ubezpieczyciel zajmie się odholowaniem auta, naprawą, wszelkimi formalnościami, a samochód zastępczy przyjedzie tam, gdzie sobie tego zażyczysz.

Ubezpieczenie jest potrzebne nie tylko w przypadku samochodu. Warto zabezpieczyć się przed każdym, nawet tym najczarniejszym scenariuszem. Od tego jest Ubezpieczenie Na Wszelki Wypadek, w ramach którego możesz ubezpieczyć swoje mieszkanie lub dom, ale także jego zawartość: meble, sprzęt AGD, RTV, dekorację i wszystko, co może ulec zniszczeniu w przypadku zdarzeń losowych lub może zostać skradzione. W końcu jadąc na wakacje mógłbyś spać spokojnie, mając pewność, że wracając do domu nie czeka na ciebie żaden dramat. Zakres możliwości jest tak duży, że ubezpieczyć możesz nawet swoje rośliny ogrodowe, albo piękną ceramiczną wannę. Przyjdź do punktu i zapytaj!

Życie to nie tylko dobra materialne i ich ulotność, ale także zdrowie. Korzystne ubezpieczenie NNW, a także inne pokrewne pakiety są na wyciągnięcie ręki. Drobna inwestycja pozwoli zabezpieczyć cię i twoją rodzinę przed ogromnymi wydatkami na leczenie. Ciekawą propozycją jest także Ubezpieczenie Ochrony Prawnej, czy też kompleksowa oferta ubezpieczeń dla biznesu – za równo dużych firm, jak i małych, jednoosobowych działalności.

Przyjdź na ul. Rynkową 1 do nowego punktu ubezpieczeń i wybierz pakiet, który najlepiej sprawdzi w się w twoim przypadku. Każdy ma inne potrzeby, a doświadczeni agenci są w stanie je skutecznie zdiagnozować.

artykuł sponsorowany

Mateusz Majewski

WARTO ZOBACZYĆ

Przechodząc malowniczym węgrowskim rynkiem, bardzo łatwo zauważyć nowe miejsce, w którym możemy zabezpieczyć się przed niespodziewanymi problemami. Powstał punkt ubezpieczeń, które zachęcają nie [...]