17 - 05 - 2018

Nie tylko uroda, także zdrowie i relaks

Reklama 

Choć w Węgrowie jest sporo miejsc, w których możemy zadbać o swoje zdrowie i urodę, jest tylko jedno miejsce, w którym możemy zrobić to w tak niezwykły, a zarazem niezwykle skuteczny sposób. Poznajcie Salon Zdrowia i Urody „Endorfina”, nowoczesne, naturalne i jedyne takie SPA w Węgrowie!

 

Mateusz Majewski: Patrzę na ofertę i widzę naprawdę ciekawe pozycje: zabiegi z wykorzystaniem pijawek, okłady borowinowe, zabiegi kosmetyczne ,manicure, kapsuła SPA. To naprawdę robi wrażenie! Zanim zapytam o szczegóły tych zabiegów, proszę powiedzieć, skąd pomysł na to, żeby w Węgrowie otworzyć takie centrum?
Sylwia Batorowicz: Pracuję jako kosmetolog od kilku lat. Dotychczas pracowałam w hotelach, gdzie obsługiwałam gości z całej Polski tworząc strefę SPA. Stwierdziłam ,że warto się rozwijać zbierać nowe doświadczenie . Wyjść poza hotelowe mury i stworzyć miejsce, które będzie dedykowane nie tylko dla przyjezdnych, ale przede wszystkich dla węgrowian i mieszkańców okolicznych miejscowości.

Od początku maja takie miejsce powstało przy ul. Gdańskiej 11. Co mieszkańcy mogą znaleźć w ofercie?
Jestem w stu procentach pewna, że każda osoba, która odwiedzi Strefę Zdrowia i Urody, znajdzie coś dla siebie. Wykonujemy kompleksową kosmetykę twarzy i ciała, mezoterapię mikroigłową, peelingi chemiczne, makijaże, pielęgnację dłoni i stóp , ale także wspominane już leczenie pijawkami (hirudoterpia) czy pedicure leczniczy (korekcja wrastających paznokci, modzeli, odcisków , brodawek). Masaże lecznicze i relaksacyjne.

Proszę powiedzieć więcej o tym leczeniu pijawkami? Dla mnie brzmi to dość niekonwencjonalnie.
Hirudoterapia to coraz popularniejsza i naprawdę bardzo skuteczna naturalna metoda leczenia wielu chorób. Jakich? Długo by wymieniać, ale są to między innymi żylaki, zakrzepy, krwiaki, pomaga to na trudno gojące się rany, na nadciśnienie i niedociśnienie, choroby płuc i oskrzeli, choroby przewodu pokarmowego, choroby wątroby, prostatę, nerwicę, depresję, choroby nerek, hemoroidy, a nawet alergie czy bezpłodność. Lista schorzeń, na które pijawki działają leczniczo jest naprawdę o wiele dłuższa. Wynika to z faktu, że substancje zawarte w wydzielinie gruczołów ślinowych pijawek przenikają do organizmu człowieka i wywołują szereg zmian biochemicznych. Terapia pijawką lekarską obejmuje także kosmetykę, czyli kuracje odmładzające. Wydzielane przez pijawki hirudozwiązki zawierają niezwykle odżywcze substancje, które doskonale spowalniają proces starzenia: wydzielają kwas hialuronowy, który ma bardzo silne działanie przeciw zmarszczkowe, hormony sterydowe odpowiedzialne za młody wygląd skóry, lipidy wzmacniające warstwę ochronną skóry i wiele innych. Maseczka z krwi pijawki jest w stu procentach naturalnym liftingiem dla skóry.

To bolesny zabieg?
Wbrew pozorom nie. Zabieg jest zarówno bezbolesny, jak i bardzo bezpieczny. Owszem, są pewne przeciwskazania, ale ja mam tę cechę, że do każdego klienta podchodzę indywidualnie, poza tym wcześniej przeprowadzany jest odpowiedni wywiad. To są specjalne pijawki medyczne, pozyskiwane z laboratoriów. Warto się przełamać, bo efekty dla zdrowia, ale także jak już wspomniałam dla urody są niesamowite.

Oprócz tego jako jedyna oferuje Pani okłady borowinowe. Proszę powiedzieć więcej na ten temat.
To zabieg, który także ma świetne efekty, nie tylko pod kątem zdrowia, ale chociażby odchudzania. Okłady z borowiny rozszerzają naczynia krwionośne, to poprawia obieg krwi w organizmie. Poprzez rozgrzanie i rozluźnienie mięśni i stawów uśmierza ból. Takie okłady są świetne na dolegliwości pochodzenia reumatycznego i artretycznego, działa na choroby narządu ruchu, stany bólowe i obrzęki po stłuczeniach, złamaniach, zwichnięciach czy operacjach ortopedycznych. Oprócz tego okłady stosuje się na schorzenia kręgosłupa, zapalenia korzonków nerwowych czy nawet schorzenia ginekologiczne. Dodatkowo borowina zwiększa odporność, przyspiesza metabolizm i oczyszcza organizm.

Obok nas widzę niesamowite urządzenie, które wizualnie przypomina jakąś kosmiczną technologię. Czym jest kapsuła SPA, którą oferuje Pani swoim klientom?
Oprócz tego, że wygląda kosmicznie, mówiąc żartobliwie, ma także kosmiczne efekty. To niesamowity sprzęt, który świetnie relaksuje, ale ma także inne korzyści. Kapsuła SPA to połączenie sauny parowej, mgiełki, aromaterapii, hydroterapii i koloroterapii. Świetnie odpręża, zatem dedykowane jest dla wszystkich osób zmęczonych fizycznie i psychicznie. Poprawia także jakość skóry, redukuje zmęczenie, pobudza krążenie, ujędrnia, modeluje sylwetkę, ale także usuwa toksyny z organizmu, spowalnia proces starzenia się skóry. Dzięki seansowi w takiej kapsule można także pozbyć się cellulitu.

Można zrelaksować się od samego słuchania…
To proszę sobie wyobrazić, jak zrelaksowanym się jest po kilkunastu minutach w takim miejscu. To bardzo fajne rozwiązanie dla osób, które lubią saunę, jednak cenią sobie intymną atmosferę, urozmaiconą muzyką relaksacyjną. Oprócz tego w naszej ofercie mamy oczywiście wszelkiego rodzaju masaże. Można połączyć je także z wizyta w kapsule, co świetnie zwieńczy ich działanie.

Podsumowując – zdrowie, relaks i uroda, tego należy szukać w Pani gabinecie.
Dokładnie tak, a wszystko to indywidualnie dobrane do potrzeb klienta. Mam w tym doświadczenie, bo pracując w hotelach gdzie klienci byli naprawdę różnorodni tzn mieli różne schorzenia czy wymagania co do efektu zabiegów kosmetycznych i leczniczych. Każdego traktowałam indywidualnie, co znacznie potęguje skuteczność każdego zabiegu. Indywidualizm i skuteczność to coś, co gwarantuję.

Zapraszamy do Centrum Zdrowia i Urody. Węgrów,
ul. Gdańska 11.
Tel: 664-953-600
oraz na FB
„Endrofina Sylwia Batorowicz”:
tam znajdziecie aktualne promocje!

Mateusz Majewski

WARTO ZOBACZYĆ

Choć w Węgrowie jest sporo miejsc, w których możemy zadbać o swoje zdrowie i urodę, jest tylko jedno miejsce, w którym możemy zrobić to w tak niezwykły, a zarazem niezwykle skuteczny sposób. [...]

Choć stosunkowo młody, niezwykle ambitny – poznajcie Węgrowski Klub Motorowy, który od kilku miesięcy funkcjonuje w Węgrowie i planuje tu zrobić coś wyjątkowego. Klub powstał z inicjatywy kilku [...]

W niedzielę o godz. 14 Premier RP, Mateusz Morawiecki spotkał się z mieszkańcami Węgrowa.   Podczas spotkania zorganizowanego przez Wicemarszałek Senatu RP, Marię Koc, premier Mateusz [...]