29 - 05 - 2018

WEJ-POL: Innowacyjna mieszalnia lakierów

Reklama 

Nowocześnie, profesjonalnie, niezawodnie i szybko. Te przymiotniki doskonale oddają cechy nowej firmy, która pod koniec maja pojawiła się na biznesowej mapie Węgrowa. Mieszalnia lakierów WEJ-POL, czyli raj dla lakierników i pasjonatów motoryzacji.

Kamil Wejksza i jego brat Daniel wspólnymi siłami postanowili odpowiedzieć na potrzeby motoryzacyjnego rynku i z miejsca stali się jego liderem. Jako jedyni w okolicy dysponują nowoczesnym sprzętem, który jest w stanie stworzyć odpowiedni lakier dla Twojego pojazdu. I choć dla osób niezwiązanych z branżą motoryzacyjną może wydać się to nierealne, ich baza ma aż 250 tysięcy kolorów. Jeżeli lakier na Twoim pojeździe potrzebuje poprawek, WEJ-POL jest stanie sprostać nawet najbardziej ekstremalnym wyzwaniom.

Firma ta to certyfikowany partner marki NOVOL, lidera rynku lakierniczego, a zarazem największego producenta w Polsce. Jak podkreśla Daniel Wejksza, priorytetem jest jakość. WEJ-POL dysponuje najnowocześniejszą technologią mieszania lakierów, opierającą się na systemie monobazowym. Dla osób mniej wtajemniczonych znaczy to tyle, że jakość lakieru jest zawsze najwyższa.
Poprzednia technologia, która używana jest do dziś w wielu miejscach pozwala na manipulację. Dzięki naszemu urządzeniu nasz odbiorca ma pewność, że lakier ma najwyższą jakość, ponieważ nie ingerujemy w proporcje składników, nie stosujemy także tańszych produktów – opowiadał Kamil Wejksza.

Kolejna innowacja to specjalistyczne oprogramowanie z bazą 250 tysięcy kolorów lakierów. Jego nieodłącznym elementem jest spektrofotometr, który w przypadku braku kodu lakieru, pozwala na sczytanie koloru z pojazdu i dobranie odpowiedniej barwy, identycznej jak ta, która znajduję się na Twoim aucie.
Kiedy nie wiemy czego szukamy, komputer robi to za nas i dobiera odpowiednią barwę. To duże ułatwienie, a zarazem gwarancja, że klient dostanie to, czego oczekuje. Urządzenie to bada lakier pod pięcioma kątami padania światła – dodał Daniel Wejksza.

WEJ-POL w stałej sprzedaży oferuje także wszelki asortyment, który potrzebny jest lakiernikom w warsztacie. Od zmywaczy do taśm, podkładów.
Odbiorcą, oprócz lakierników i właścicieli warsztatów, może być jednak także każdy z nas. Mamy specjalną półkę „zrób to sam”. Oferujemy produkty, przy użyciu których nawet ktoś, kto nie ma profesjonalnego sprzętu może wykonać drobne poprawki – opowiadał Kamil Wejksza, pokazując dostępne lakiery, podkłady w sprayu, które pozwalają na zniwelowanie niedoskonałości lub chociażby samodzielne pomalowanie felg.

WEJ-POL oprócz standardowych produktów firmy NOVOL, dysponuje także produktami premium SPECTRAL. Są to zaawansowane technologiczne kompleksowe systemy pozwalające na osiągnięcie najlepszego efektu i standardu wykonania naprawy lakierniczej. Swoista gratka dla lakierników, dzięki której nie tylko mogą podnieść jakość swoich usług, ale także wydajność, bo oprócz składu i efektu, innowacyjna jest także szybkość, z jaką lakiernicy mogą realizować kolejne zlecenia.

 

Odwiedź WEJ-POL 
Węgrów 
ul. 11 Listopada 9 
lub zadzwoń
tel. 795-679-953

 

 

 

artykuł sponsorowany

Mateusz Majewski

WARTO ZOBACZYĆ

Uczniowie największej szkoły w powiecie węgrowskim – Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrowie poczuli już wakacyjną wolność. O godz. 9 odbyło się uroczyste zakończenie roku [...]

W minionym  tygodniu doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. 11 czerwca na terenie Szarut doszło do wypadku. [...]

Burmistrz Miasta Węgrowa ogłosił konkurs „Najpiękniejsze Ogrody i Balkony Węgrowa”. Jak co roku mieszkańcy miasta mogą wziąć udział w konkursie oraz pochwalić się ciężką pracą [...]

14 czerwca w sali widowiskowej Węgrowskiego Ośrodka Kultury odbyło się II Powiatowe Forum Gospodarcze zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Węgrowie i Powiatowy Urząd Pracy. Starosta [...]

Lada dzień odbędzie się akcja charytatywna organizowana przez Stowarzyszenie „Żyj z całych sił”, „Aktywni Węgrów” i przyjaciół walczącego o normalne życie Pawła Siuchty. Szereg atrakcji i działań [...]