11 - 04 - 2016

100 DNI BEZ TYCIA – dni 72-78/100 Otwórz się na możliwości!

Reklama 

Witaj, jak Ci się zaczął dzień? Z uśmiechem i gotowością do stawienia mu czoła? Czy może ze zniechęceniem i pragniesz, by się jak najszybciej skończył? Dlaczego tak się dzieję, że jedni z nas budzą się z uśmiechem i chętnie zabierają się do pracy, a inni wciskają drzemkę, by ten dzień rozpoczął się jak najpóźniej, potem denerwuje ich wszystko co stanie na ich drodze? Może być to dla Ciebie dzisiaj niemożliwe ale chcę Cię poinformować, że od Ciebie zależy w jakim wstaniesz humorze jutro i jaki będzie czekał Cię dzień!

Każdego dnia działamy jak roboty. Wstanie z łóżka, śniadanie, rozwiezienie dzieci do przedszkola, szkoły jeśli się je ma:), praca, powrót do domu, telewizja, kolacja i spać. W międzyczasie jakieś posiłki. Oczywiście nie każdy tak ma, ale na pewno każdy doświadczył pewnego rodzaju monotonności w swoim życiu. Nie zastanawiał się co po czym robił, po prostu robił. Następnie zaczynał szukać problem ów, by zająć czymś głowę. Rozmyślał o wszystkim, tylko nie o tym co jest w tej chwili. Pewnego dnia, gdy takiemu człowiekowi zaczyna doskwierać poczucie braku sensu w jego życiu, dopada go zły nastrój, nic go nie cieszy, przeżywa stany depresyjne i potrafi ukradkiem płakać. Omija go życie dookoła, nie widzi jak dorastają jego dzieci, traci kontakt z bliskimi, zaczyna unikać ludzi, w nic się nie angażuje. Nakłada na siebie tarcze przed całym światem. Rośnie jak balon, dzień za dniem mija, a balon dalej rośnie. Nagle balon się o coś ociera:)!

Balon ociera się o coś, co przyciąga uwagę jej mieszkańca. Ociera się mocno ale nie na tyle mocno, by pęknąć. Balon ociera się o coś co jest na zewnątrz, może jest to kolega, który mówi: – „dawaj stary, chodź ze mną na siłownię”, albo – „nie cieszy Cię Twoja praca, chodź dam Ci taką, która na pewno da Ci satysfakcję”, kolejne – ogłoszenie w internecie „chcesz schudnąć, odezwij się ułożę dla Ciebie dietę”, i tak można wyliczać w nieskończoność. Zauważ, że każdego dnia pojawiają się w naszym życiu jakieś MOŻLIWOŚCI, jesteśmy wolni i mamo prawo wyboru. Możemy np. przyzwyczaić się do tego, że jesteśmy grubi i tyjemy albo możemy to zmienić dokonując dzisiaj innych wyborów niż wczoraj. Jeśli chcesz schudnąć, to nie jedz dzisiaj tego ciastka z kremem, które jadłaś wczoraj i nie jedz go też jutro. A już Twój organizm dostanie sygnał, że Ty postanawiasz dokonać jakiejś zmiany.

Opowiem Ci nawet więcej, jeśli się przełamiesz i dokonasz jakiejkolwiek drobnej zmiany w swoim życiu, zaczniesz zauważać, że na Twojej drodze staje coraz więcej MOŻLIWOŚCI zmiany Twojego życia na lepsze.  Z życia wzięte: zobacz jeśli śledzisz bloga to pamiętasz od czego zaczęłam : ODSTWIŁAM CUKIER (odstawiłam substancję, której podporządkowane było moje życie, najważniejsza była dla mnie słodka przyjemność, mimo, że doprowadzała mnie do huśtawek nastroju i utrudniała codzienne życie, już nie wspomnę o tym, że wspomagała bardzo mocno przybieranie na wadze), kolejnym krokiem było OGRANICZENIE GLUTENU (który również jest substancją uzależniającą i w dodatku podnosi szybciej cukier w organizmie niż jego biały przyjaciel), dalej wprowadziłam do swojej diety mnóstwo warzyw, by DOSTARCZYĆ BŁONNIK, który jest niezbędny do prawidłowego trawienia i sprawnej pracy jelit. Następnie postanowiłam UZUPEŁNIAĆ NIEDOBORY WITAMIN I MINERAŁÓW, skorzystałam z MOŻLIWOŚCI spróbowania świetnych suplementów diety FOREVER LIVING. Na pierwszy ogień poszedł ALOES, o którym mnóstwo pisałam. Wspomógł pracę mojego układu trawienia, regenerując go od środka i regulując wszelkie procesy w nim zachodzące. Skutki jego działania są zauważalne nawet na mojej skórze, która stała się nawilżona, gładka i promienna. Dziewczyny nawet mój CELLULIT na udach ZACZĄŁ SIĘ ZMNIEJSZAĆ. Oczywiście to wszystko i w tak krótkim czasie nie było możliwe, gdyby nie dieta i regularne treningi. Ale okazało się, że się da.

Mało tego, ZOBACZ zaczęło się od ODSTAWIENIA CUKRU  i dzisiaj czuję się zupełnie innym człowiekiem. W ciągu tych niecałych 100 dni, ZACZĘŁAM LEPIEJ WYGLĄDAĆ, ZAPISAŁAM SIĘ NA KURS TRENERA PERSONALNEGO, by poukładać sobie w głowie wszelkie informacje, dowiedzieć się czegoś nowego i podnieść choć odrobinę swoje kwalifikacje, by potem móc TOBIE POMÓC z SUKCESEM. SKORZYSTAŁAM z ALOESU, który nie dość, że pomógł mi się pozbyć wielu problemów zdrowotnych to jeszcze teraz DAJE MI MOŻLIWOŚĆ ZAROBIENIA PIENIĘDZY, JEŚLI POSTANOWIĘ SIĘ W TO ZAANGAŻOWAĆ.

Widzisz??? Wystarczyło dokonanie wyboru innego niż zawsze. Wystarczyło wyjść ze swojej strefy komfortu, PRZEBIĆ BALON i SKORZYSTAĆ Z MOŻLIWOŚCI JAKIE DAŁO MI ŻYCIE w takim ZWYKŁYM DNIU, jaki JEST DZISIAJ.

Zachęcam Cię byś i Ty odważył/a się przebić swoją bańkę, jeśli w takiej mieszkasz i OTWORZYŁ/A SIĘ NA MOŻLIWOŚCI ZMIANY SWOJEGO ŻYCIA, JAKIE  DAJE CI KAŻDY DZIEŃ.

Dzisiaj ja też mam dla Ciebie taką jedną MOŻLIWOŚĆ!

WYPRÓBUJ ALOES:) kosztuje 106zł za litrowy baniaczek ( łyżka rano i wieczorem rozcieńczona w wodzie) ZAMÓW GO U MNIE  lub zarejestruj się już dziś FOREVER LIVING DZIECIOM i otrzymaj 15% zniżki na wszystkie produkty (zamówienie minimum 250zł)  i WESPRZYJ moje DZIAŁANIA NA RZECZ DZIECI W NASZEJ OKOLICY: zachęcanie ich do aktywności fizycznej, organizowanie im zajęć, zachęcanie do zdrowego odżywiania się itp.

POLUB również FOREVER LIVING DZIECIOM na FACEBOOKU, gdzie będę dzielić się z Tobą wszystkimi działaniami:).

Angażuj się, OTWÓRZ SIĘ NA MOŻLIWOŚCI i obserwuj jak WIELE POZYTYWNYCH ZMIAN WNOSI TO W ŻYCIE TWOJE I TWOICH BLISKICH.

 

Jeśli będziesz mieć jakieś pytania, dzwoń, pisz, przyjdź na zajęcia to pogadamy. SMIAŁO!

Pozdrawiam

Karolina Młynik