04 - 05 - 2016

100 DNI BEZ TYCIA – DNI 79-100/100 PODSUMOWANIE

Reklama 

Witaj, moje 100 DNI BEZ TYCIA minęło, więc czas na podsumowanie. Był to taki mój osobisty projekt, a dzielenie się nim z Tobą, miało być motywacją dla mnie no i dla Ciebie, być może chciałam coś udowodnić, a może potrzebowałam takiego zwierzenia. Co mną kierowało? Na pewno była to CHĘĆ ZMIANY, CHĘĆ PRZEŻYCIA CZEGOŚ NOWEGO, CHĘĆ OTWORZENIA SIĘ i CHĘĆ POZNANIA! A  CHĘĆ wzmacniała potrzeba AKCEPTACJI, ZROZUMIENIA i DOŚWIADCZENIA!

Przez te 100 dni UDAŁO MI SIĘ:

– ODSTAWIĆ SŁODYCZA w 85 %

– OGRANICZYĆ GLUTEN w 90%

– WZBOGACIĆ DIETĘ O WARZYWA 90%

– JEŚĆ REGURALNIE w 85%

– TRENOWAĆ REGULARNIE w 85%

– POPRAWIĆ SWÓJ WYGLAD w 80%

– PODNIEŚĆ JAKOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA w 50%

Te wyliczenia są prawdziwe i zgodne z moim sumieniem:). Miałam wpadki słodyczowe, przeżywałam dni w których miałam wszystko w du***ie. Starałam się jednak takich dni nie przedłużać o kolejne. Siadałam, łapałam oddech i szukałam motywacji. Szukałam kopa, fajnego tekstu, wyobrażałam sobie miłe rzeczy, za wszelką cenę starałam się pozytywnie myśleć i DZIAŁAĆ!!! W tym ostatnim znajdywałam najwięcej motywacji, JEDNO DZIAŁANIE WYNIKAŁO Z DRUGIEGO i tak cały czas. Każda zakończona rzecz dodawała energii na wykonywanie kolejnej.

Te 100 DNI BEZ TYCIA było eksperymentem, bez przygotowań, bez planu. Wszystko odbywało się spontanicznie, często pod wpływem emocji. Oddałam się obserwacji siebie i otaczającego mnie świata. Pragnęłam dowiedzieć się co jest ze mną nie tak, a może co złego jest w moim otoczeniu, co powoduje: że stoję w miejscu, że się zaniedbuję, że jestem ciągle nieszczęśliwa, że nic mi nie wychodzi.

I wiesz co odkryłam???

Odkryłam, że cały problem tkwił w RELACJI! W RELACJI  Z SAMĄ SOBĄ i  RELACJI Z OTACZAJĄCYM MNIE ŚWIATEM. Więcej Ci nie jestem w stanie teraz wytłumaczyć, bo dopiero po tych 100 dniach tyle wiem na pewno:)

 

Zachęcam Cię do obserwacji siebie i swojego otoczenia, są to NAJLEPSZE LEKCJE ŻYCIA na świecie:).

 

Teraz czas na BUDOWANIE RELACJI:)

 

Pozdrawiam

Karolina Młynik