09 - 01 - 2018

Zainwestuj w rozwój swojego biznesu

Reklama 

Jesteś biznesmenem i chciałbyś zwiększyć swoje przychody? Poświęć mi chwilę!

 

Spróbuję przekonać Cię, że współpraca ze mną naprawdę Cię zadowoli. Tak, tak… chcę sprzedać Ci reklamę, lecz… nie chcę żebyś wydawał pieniądze bezmyślnie i bez realizacji założonego efektu.

 

W marketingu słowem kluczowym jest właśnie efekt. Jeśli chcesz dotrzeć do większej liczby klientów ze swoimi usługami lub po prostu chciałbyś, aby twoja marka zakorzeniła się w świadomości interesantów na stałe, najpierw musimy zastanowić się jak to osiągnąć. Oczywistym jest, nie wszystkie metody promowania Twojej marki przyniosą takie same efekty. Z chęcią pomogę Ci sprecyzować cel i przede wszystkim… zaproponuję konkretne rozwiązania, które pozwolą nam ten cel osiągnąć.

 

Nie chcę sprzedać Ci byle czego. Musisz wiedzieć, że twój sukces jest także moim sukcesem, bo przecież szansa na to, że niezadowolony klient do mnie wróci jest nikła.

 

W jaki sposób mogę Ci pomóc? Zarządzam dwiema największymi społecznościami użytkowników Facebook na terenie pow. węgrowskiego, na moją stronę www.gwio.pl miesięcznie wchodzi blisko 30 tys. unikalnych użytkowników, a papierowe wydanie GWiO co dwa tygodnie rozchodzi się tak szybko, jak ciepłe bułeczki w czasach słusznie minionych 🙂 Myślę, że to dobra przestrzeń do promowania lokalnego i regionalnego biznesu. Co ważne, nie zamykam nam drogi do wyjścia poza wyżej wymienione narzędzia. Jeśli uznamy, że to potrzebne, chętnie stworzę kompleksową kampanię reklamową wykraczającą poza markę Głosu Węgrowa.

 

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Możemy spotkać się przy kawie, zdzwonić telefonicznie czy nawet pogadać za pośrednictwem e-mail. Jeśli chcesz, zadzwoń do mnie już teraz:

  • tel: 792-202-625, Mateusz Majewski.

 

Kliknij tutaj jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną

 

Jeśli zostawisz kontakt do siebie, obiecuję, że oddzwonię tak szybko, jak będzie to możliwe 🙂 Dzięki za poświęcony czas i mam nadzieję – do zobaczenia!

Mateusz Majewski

WARTO ZOBACZYĆ

16 maja w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Węgrowie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. [...]

W końcu można powiedzieć to oficjalnie: rusza budowa nowej strażnicy dla Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie!   12 kwietnia w świetlicy PSP w Węgrowie odbyło się oficjalne podpisanie umowy [...]

Samorząd Powiatu Węgrowskiego pozyskał 2,3 mln złotych na rozwój szkolnictwa zawodowego.   Unijne pieniądze pochodzą z projektu pn. „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego”. Wedle [...]

Jak poinformowało Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego, w Gałkach (gmina Grębków) doszło do tragedii.   Wedle informacji ratowników, mężczyzna czyścił staw. Podczas wykonywanych czynności [...]