Zamknij
REKLAMA

Kolizje i wypadki na drogach powiatu [RAPORT KPP]

11:13, 05.05.2021 | KPP w Węgrowie/fot. Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego,FB
fot. Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego, Facebook
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

26 kwietnia w Płatkownicy mieszkanka powiatu ostrowskiego, kierując pojazdem marki Fiat, nie zachowała bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami i najechała na tył pojazdu Renault. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Łochowie mieszkanka powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Nissanem doprowadzając do zderzenia. Pasażer Nissana w wyniku doznanych obrażeń trafił do szpitala.

26 kwietnia w Ludwinowie obywatel Ukrainy, kierując pojazdem ciężarowym marki Man, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w poprzedzający go pojazd marki Dacia. Nikt nie doznał obrażeń.

27 kwietnia w Węgrowie mieszkaniec pow. wyszkowskiego, kierując pojazdem marki Daf nieprawidłowo wykonywał manewr cofania w wyniku czego uderzył w jadący prawidłowo pojazd marki Dacia. Nikt nie doznał obrażeń.

28 kwietnia w Węgrowie mieszkaniec pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW w wyniku oślepienia przez słońce uderzył w zaparkowany pojazd marki Renault na tyle którego znajdował się kierujący rozładowujący towar. Nikt nie doznał obrażeń.

29 kwietnia w Ludwinowie mieszkaniec powiatu węgrowskiego, kierując samochodem marki Opel, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka pojazdowi marki Ford, którym kierował mieszkanka powiatu węgrowskiego. Sprawca zdarzenia, po opatrzeniu medycznym w Szpitalu w Węgrowie, został ukarany mandatem.

29 kwietnia w Krypach jadący naprzeciw siebie kierujący pojazdami marki Ford i Opel, mieszkańcy powiatu węgrowskiego, nie zachowali należytej ostrożności i doprowadzili do zderzenia się lewymi lusterkami samochodów. Nikt nie doznał obrażeń. Obaj mężczyźni zostali ukarani mandatami.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach

(KPP w Węgrowie/fot. Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego,FB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%