Zamknij
REKLAMA

Imponująca postawa nastolatków. Zatrzymali pijanego kierowcę

14:01, 26.11.2018 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

Czterech nastolatków zatrzymało pijanego kierowcę! Piękna postawa i odwaga mogła uratować komuś życie. O obywatelskim zatrzymaniu poinformowała policja


Do zdarzenia doszło w piątek 23 listopada po godz. 16 na terenie gminy Miedzna. 49-letni mężczyzna kierujący hyundaiem został wyeliminowany z ruchu przez czterech nastolatków wieku 14 i 16 lat. Ich uwagę przykuło podejrzane zachowanie kierowcy.

- 49-latek wjechał samochodem na chodnik, po czym uderzył w ławkę. To wzbudziło czujność młodych ludzi, którzy byli w pobliżu. Natychmiast zabrali mężczyźnie kluczyki od auta i powiadomili policję – poinformowała rzeczniczka KPP w Węgrowie, Marta Lewandowska.

Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dzięki godnej pochwały postawie młodych obywateli stracił prawo jazdy i usłyszał zarzuty. Brawo dla tych nastolatków!

Władzom samorządowym sugerujemy, aby w jakiś sposób nagrodzić odważnych nastolatków. W dzisiejszym świecie nietrudno o obojętność, a ich postawa mogła uratować komuś życie. 

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

Tadeusz NorekTadeusz Norek

5 0

Brawo dla nich! 19:06, 26.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KingaKinga

1 0

Wielki szacunek dla chłopaków! Oby więcej takich nastolatków.
Brawo chłopcy!!! 21:12, 26.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone