Zamknij
REKLAMA

Trudne warunki na drogach i szereg kolizji. Uważajcie!

14:28, 03.12.2018 | M.M/ KPP Węgrów/ fot. OSP Ostrówek
REKLAMA
Skomentuj

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie, w ostatnich dniach na drogach nie było zbyt bezpiecznie. Warunki atmosferyczne są trudne, dlatego prosimy kierowców o szczególną ostrożność! 

Do  pierwszego zdarzenia  doszło 29 listopada na terenie Łochowa. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca smarta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ducato, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Nikt nie poniósł obrażeń. 

30 listopada w Węgrowie doszło do kolejnego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-letni kierujący scanią nie zachował należytej ostrożności i bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu. Uderzył w tył jadącej przed nim corsy, którą kierowała 39-letnia kobieta. W skutek tego zdarzenia kierująca corsą i 66-letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala. 

Kolejne zdarzenie miało miejsce 30 listopada na terenie gminy Łochów. Policjanci podczas patrolu zatrzymali do kontroli 60-letniego kierującego toyotą, sprawdzili stan trzeźwości który wykazał blisko 1,5 promila. Policjanci udaremnili dalsza jazdę nietrzeźwemu kierującemu. 

30 listopada na terenie Łochowa doszło do kolejnego zdarzenia. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca nissanem podczas włączania się do ruchu wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującemu toyotą doprowadzając do kolizji. Nikt nie poniósł obrażeń. 

2 grudnia w Węgrowie 51-latka kierująca toyotą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadła w poślizg i dachowała. Pojazd wylądował w przydrożnym rowie. 

Tego samego dnia na terenie gminy Miedzna doszło do zdarzenia. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 40- letni kierujący oplem wjechał do przydrożnego rowu, a następnie do kompleksu leśnego, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci w ramach szybkich działań ustalili kierującego i sprawdzili jego stan trzeźwości. Mężczyzna miał blisko 3,5 promila!

Dziś na drogach na terenie powiatu dochodziło do kolejnych zdarzeń. Na zdjęciu głównym widać doskonale czym grozi nieuwaga, kiedy warunki na drodze są bardzo trudne. Zdjęcie pochodzi z akcji OSP Ostrówek. Jednostka ta dziś nad ranem została zadysponowana do pojazdu, który wjechał do rowu w miejscowości Łojew. Kierowca trafił do szpitala.

 

(M.M/ KPP Węgrów/ fot. OSP Ostrówek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone