Zamknij
REKLAMA

Strażak z OSP Ruchna potrzebuje wsparcia. Pożar zrujnował jego dorobek i główne źródło dochodu

09:51, 10.12.2018 | M.M
REKLAMA

Jak poinformowali strażacy z OSP Ruchna na swoim profilu na Facebooku, jeden z ochotników tamtejszej jednostki dziś w nocy stracił to, co pozwalało mu żyć - warsztat samochodowy. Utrata głównego źródła dochodu to ogromna tragedia, dlatego zachęcamy do wspierania zrzutki pieniędzy zorganizowanej przez kolegów strażaka z Ruchny. 

"Zazwyczaj to my niesiemy pomoc Państwu, tym razem to my potrzebujemy Waszej pomocy.

Nasz apel ma bezpośredni związek z pożarem, jakim wybuchł dzisiejszej nocy. Osobą poszkodowaną w tej sytuacji jest strażak z naszej jednostki. W jednej chwili On, Jego Rodzina, stracili dorobek życia, główne źródło zarobkowe. Dlatego też jako koledzy, przyjaciele, druhowie razem działający na rzecz ochrony przeciwpożarowej apelujemy o pomoc finansową do Państwa, wszystkich Jego znajomych, strażaków z innych jednostek, instytucji oraz wszystkich ludzi, którzy wyrażą chęć pomocy. W tym momencie liczy się dla nich każda złotówka, bo poniesione straty i zobowiązania są nie współmierne do tego, w jakiej znajduje się obecnie sytuacji.

My ze swojej strony będziemy starali pomóc się mu bezpośrednio, w odbudowie pogorzeliska. Natomiast pomoc pośrednia to organizowanie zbiórek w naszej miejscowości oraz darowizny pieniężne od ludzi dobrego serca.

Przez te dwa tygodnie, jakie zostały do Świąt Bożego Narodzenia, prosimy Was o pomoc. Zebrane pieniążki przed samymi świętami BN przekażemy pogorzelcom. Tyle ze swojej strony możemy uczynić."

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POMÓC

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone