Zamknij
REKLAMA

Węgrów zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

12:42, 07.01.2019 | M.M/fot. Internert
REKLAMA

Już w najbliższą niedzielę 13 stycznia jak co roku w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert połączony z licytacjami, z których cały dochód przeznaczony zostanie na WOŚP. Węgrowski sztab przewidział także inne atrakcje. 

Koncert w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbędzie się o godz. 15, wtedy także rozpoczną się licytacje. Do wylicytowania jak co roku będą przekazywane przez lokalne firmy i mieszkańców vouchery, upominki, rękodzieła i gadżety. Co ciekawe, burmistrz Paweł Marchela przekazał na licytację nietypową nagrodę. Ktoś z nas może wylicytować dzień w fotelu burmistrza! Jeżeli chodzi o atrakcje artystyczne, na scenie pojawią się utalentowani artyści z Węgrowa, zespół Avocado i wiele innych. 

Oprócz koncertu w WOK-u, w ramach tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny odbędzie się Moto-Orkiestra na Rynku Mariackim, gdzie odbędzie się wystawa pojazdów zabytkowych oraz rajdowych. Można także przejechać się w roli pilota po torze w Ludwinowie w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy. Każda osoba, która zechce wziąć udział w tej ekstremalnej przygodzie i wrzuci pieniądze do puszki, zostanie dowieziona na tor zabytkową Nysą. Moto-Orkiestra potrwa od godz. 10 do godz. 14. Organizatorem III Moto-Orkiestry w Węgrowie jest Węgrowski Klub Motorowy oraz firma ATAP.

Wszystkich mieszkańców zachęcamy do wsparcia tej szczytnej akcji już w niedzielę. Tradycyjnie, na terenie Węgrowa spotkać będzie można także wolontariuszy z puszkami. W tym roku WOŚP zbiera środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 

(M.M/fot. Internert)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone