Zamknij
REKLAMA

"Węgrowskie drogi do niepodległości"

19:54, 14.01.2019 | info. prasowa
REKLAMA

Promocja albumu „Węgrowskie drogi do niepodległości”, publikacji wydanej przez Instytut Pamięci Narodowej, w całości poświęconej powiatowi węgrowskiemu odbędzie się w Węgrowskim Ośrodku Kultury, ul. Adama Mickiewicza 4A w Węgrowie, jutro 15 stycznia o godz. 12:00.

Album „Węgrowskie drogi do niepodległości” autorstwa mec. Bogusława Niemirki jest unikatową pozycją zawierającą opracowanie historii powiatu w kontekście budowania struktur niepodległego państwa polskiego w terenie. Książka powstała w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie historią ujmowaną od strony rodziny, miejscowości, gminy, powiatu. Podczas wydarzenia będzie można również zapoznać się z wystawą o tym samym tytule.

Spotkanie otworzą Prezes Instytutu Pamięci Narodowej dr Jarosław Szarek oraz wicemarszałek Senatu Maria Koc. W wydarzeniu wezmą udział również węgrowscy licealiści i przedstawiciele lokalnej społeczności. Instytut Pamięci Narodowej przekaże uczestnikom promocji egzemplarze „Węgrowskich dróg do Niepodległości”.

Wydanie Węgrowskich dróg do niepodległości jest częścią ogólnopolskich obchodów 100-lecia Niepodległości Polski.

(info. prasowa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone