Zamknij
REKLAMA

Policjanci złapali go z "trawką", chciał ich przekupić

10:24, 18.02.2019 | M.M
REKLAMA

400 zł chciał wręczyć policjantom 20-letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego. Policjanci znaleźli w jego samochodzie marihuanę. Zatrzymanemu grozi teraz kara nawet do 10 lat więzienia. Prokurator Rejonowy w Węgrowie wobec mężczyzny zastosował dozór policyjny.

Węgrowscy policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego podczas służby zatrzymali pojazd do kontroli. Funkcjonariusze przeszukali bmw, gdzie po chwili w bagażniku, w torbie ujawnili marihuanę. W trakcie czynności mężczyzna usiłował „dogadać” się z policjantami, proponując im czterysta złotych w zamian za odstąpienie od czynności. Propozycja ta pogrążyła zatrzymanego, dodając na jego konto kolejne przewinienie. 

Podejrzany usłyszał już zarzuty. Za przestępstwa których się dopuścił mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokuratur Rejonowy w Węgrowie wobec 20-latka zastosował dozór policyjny.

źródło: KPP w Węgrowie

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone