Zamknij
REKLAMA

PILNE! Wojskowy MIG rozbił się w okolicach Stoczka!

13:37, 04.03.2019 | M.M
REKLAMA

Docierają do nas informacje o katastrofie lotniczej, do jakiej doszło w lesie w okolicach Stoczka. Według nieoficjalnych informacji, w lesie rozbił się wojskowy MIG.

Zbieramy więcej informacji. 

Aktualizacja: Rozbił się wojskowy samolot MIG-29. Na szczęście pilot się katapultował. Wciąż trwają jego poszukiwania. 

Aktualizacja 2: Pilot został odnaleziony przez służby. Udzielana jest mu pomoc medyczna. 

Aktualizacja 3: Pilot jest transportowany helikopterem do szpitala. Na miejscu katastrofy działa 10 zastępów straży pożarnej.

Jak podał portal TVN24, maszyna była z 23. bazy lotnictwa w Mińsku Mazowieckim i był to lot kontrolno-pomiarowy, który sprawdzał samolot.

- To był samolot wojskowy, widziałam jak spada ten myśliwiec nawet nie pikował tylko spadał w poziomie. Najpierw było słuchać huk kilka razy potem delikatnie zaczął zniżać lot i nagle zaczął spadać - relacjonowała na Facebooku użytkowniczka Julia.


fot. Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego

fot. Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego, Wikipedia

fot. Arek Kulbicki/FB

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone