Zamknij
REKLAMA

25-latek zatrzymany za włamania do domów jednorodzinnych

11:19, 12.03.2019 | M.M/KPP Węgrów/ fot. Pixabay
REKLAMA

25-letni mieszkaniec Warszawy odpowie za sześć kradzieży z włamaniem do domów jednorodzinnych na terenie powiatu węgrowskiego. Zatrzymali go policjanci z KPP w Węgrowie we współpracy z KRP VI Warszawa. 

Jego łupem padły różne  przedmioty o łącznej wartości ok. 40 tysięcy złotych.  
Węgrowscy policjanci przy wspólnych działaniach z policjantami z KRP VI Warszawa ustalili i zatrzymali na terenie Warszawy 25-letniego mężczyznę podejrzanego o liczne kradzieże z włamaniami.  Sprawca okradał domy jednorodzinne, kradł biżuterię, laptopy, telewizory - poinformowała rzeczniczka węgrowskiej policji sierż. Marta Lewandowska. 

Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę ok. 40 tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do winy, usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 

 

(M.M/KPP Węgrów/ fot. Pixabay)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone