Zamknij
REKLAMA

Węgrowscy kibice Legii Warszawa najlepsi w Polsce!

18:56, 16.04.2019 | Redakcja
REKLAMA

Fan klub „Węgrowscy Legioniści” we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa, sklepem „Żyleta” oraz osobami współpracującymi zorganizowali historyczny wyjazd na mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Legia Warszawa – Pogoń Szczecin.


Mecz historyczny dla naszego miasta, ponieważ na stadionie Legii przy ul.Łazienkowskiej 3 w Warszawie zasiadło ponad 400 osób reprezentujących Węgrów! W głównej mierze były to dzieci, które otrzymały darmowe bilety od organizatorów.

Wydarzeniu towarzyszyły dodatkowo emocje, ponieważ na to spotkanie zaplanowano rywalizację dla fan klubów. Cel -  największa liczba kibiców z konkretnego powiatu. Dzięki mobilizacji, zaangażowaniu wielu osób i przede wszystkim tym, którzy zdecydowali się na uczestnictwo i reprezentowali nasz rejon – powiat węgrowski okazał się najlepszy i zwyciężył w wielkiej rywalizacji! 

- Jako grupa Węgrowscy Legioniści” chcieliśmy Wam drodzy kibice bardzo serdecznie podziękować. Było dla nas wielką przyjemnością widzieć ponad 20 metrowy transparent, wywieszony na stadionie Legii z hasłem „Młode Węgrowskie Pokolenie”. Cieszymy się bardzo, że byliście razem z nami! – nie kryli zadowolenia organizatorzy wyjazdu. 

- Wielką przyjemnością było również organizowanie tego wszystkiego dla Was. Obiecujemy, że postaramy się o to, aby takie wyjazdy były częściej… a może wydarzą się jeszcze jakieś inne atrakcje? Delegacja z naszego miasta jest obecna na każdym meczu. Masz chęć do nas dołączyć i wspólnie brać udział w piłkarskim święcie na ul. Łazienkowskiej 3? Odezwij się na przykład za pośrednictwem Facebooka poprzez profil „Węgrowscy Legioniści” – zachęcają kibice z Węgrowa. 

Organizatorzy chcą również bardzo serdecznie podziękować firmie we stoppedtimephotoaw, która nie pobierając wynagrodzenia zadbała o to, aby zbiórka na węgrowskim rynku została uwieczniona na zdjęciach.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone