Zamknij
REKLAMA

Groźny wypadek w Węgrowie. Zderzenie z drzewem nieopodal Zalewu

12:18, 13.05.2019 | Fot. OSP Węgrów
REKLAMA

W niedzielę 12 maja doszło do groźnego wypadku na trasie Węgrów - Krypy. Pojazd, którym podróżowały cztery osoby (w tym dwoje dzieci) uderzył w przydrożne drzewo. 


Na miejsce udały się jednostki ratunkowe z PSP Węgrów, OSP Węgrów, pogotowia ratunkowego oraz policji. Do kierującej zadysponowany został także śmigłowiec LPR. 

Strażacy mieli za zadanie wykonać dostęp do zakleszczonej w pojeździe kierującej. Poszkodowana została przetransportowana śmigłowcem do szpitala, pozostali uczestnicy wypadku - mężczyzna oraz dwoje dzieci pod opieką ZRM również trafili do szpitala. 

Droga przez kilka godzin na odcinku Węgrów - Krypy była nieprzejezdna. 

(Fot. OSP Węgrów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone