Zamknij
REKLAMA

Otwarte Strefy Aktywności w Pierzchałach i Zawadach

12:56, 13.05.2019 | fot. UG Liw
REKLAMA

W roku ubiegłym Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło program rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności. 


W ramach programu , który ma obowiązywać przez dwa lata ( 2018-2019) można otrzymać dofinansowanie tzw. stref aktywności , które są przeznaczone zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W ubiegłym roku Gmina Liw zaplanowała wykonanie dwóch Otwartych Stref Aktywności w miejscowościach Pierzchały i Zawady , na które otrzymała dofinansowanie w wysokości 50%. Obie Strefy posiadają po sześć siłowni plenerowych dla osób dorosłych , plac zabaw o charakterze sprawnościowym dla dzieci, strefy relaksu na których znajdują się stoły do tenisa. Dodatkowo w Pierzchałach powstało boisko trawiaste do gry w piłkę nożną a w Zawadach kosz do gry w koszykówkę.

W roku bieżącym Gmina Liw złożyła trzy wnioski na wykonanie kolejnych Otwartych Stref Aktywności w miejscowościach Jarnice, Starawieś i Szaruty.

(fot. UG Liw)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone