Zamknij
REKLAMA

Kaja Godek w Węgrowie

08:57, 16.05.2019 | Redakcja
REKLAMA

9 maja na Rynku w Węgrowie odbyła się konferencja prasowa kandydatki do Parlamentu Europejskiego Kai Godek. 

Kaja Godek to działaczka społeczna, która sprzeciwia się aborcji, a także założycielka Fundacji Życie i Rodzina. Kandyduje do PE z list Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy.

- Jesteśmy w Węgrowie, aby powiedzieć, że nastąpiło złączenie sił konserwatywnych, narodowych, katolickich, proliferskich i obywatelskich. Tworzymy Konfederację, która w Parlamencie Europejskim chce twardo walczyć o interesy Polski. Nie chcemy dostawać instrukcji z Berlina jak działać, ani wpisywać się w politykę głównego nurtu, chcemy aby nasz polski interes był reprezentowany jak najwyraźniej i najsilniej - mówiła Kaja Godek.

Kandydatka podkreśliła także swój główny postulat, czyli zakaz aborcji.

- Bruksela nie będzie nam dyktować, jakie prawo w sprawie aborcji mamy mieć. My chcemy, żeby wszystkie dzieci były bezpieczne. Sprzeciwiamy się także homopropagandzie, nie możemy dopuścić, aby lobby LGBT realizowało swoje postulaty organizując wulgarne akcje i atakując kościóły i księży. Chcemy, aby polska gospodarka się rozwijała, wypowiemy pakiet klimatyczny, który dąży do tego, abyśmy nie mogli korzystać z naszego węgla - mówiła kandydatka, zapowiadając, że Konfederacja ma także zamiar obniżenie podatków, przede wszystkim dla rodzin.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone