Zamknij
REKLAMA

51-latek zdemolował łochowski sklep siekierą i groził właścicielce śmiercią

09:58, 20.07.2022 | mł.asp. Monika Księżopolska
REKLAMA

Zarzuty uszkodzenia mienia oraz używania gróźb karalnych usłyszał mieszkaniec Łochowa, który podejrzany jest o zdemolowanie sklepu spożywczego w Łochowie. Wartość strat została oszacowana na kwotę kilku tysięcy złotych. Mężczyzna był poszukiwany i od razu trafił do więzienia na blisko 4 lata. Teraz czeka go kolejna kara.

W minionym tygodniu 51-letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego przyszedł do jednego ze sklepów spożywczych na terenie Łochowa z siekierą i zniszczył witryny sklepowe oraz wyposażenie sklepu. Dodatkowo, w trakcie swojego aktu wandalizmu groził właścicielce sklepu pozbawieniem życia. Dzięki czujności i zdecydowanej reakcji właścicielka oraz pracownica zdołały się schować, włączyć alarm oraz wezwać policje.

51-latek został zatrzymany przez łochowskich kryminalnych i od razu trafił do zakładu karnego na blisko 4 lata, ponieważ był poszukiwany przez sąd za inne przestępstwa. Mężczyzna usłyszał zarzut składania gróźb karanych oraz zniszczenia mienia za co grozi mu kolejna kara do 5 lat pozbawiania wolności.

(mł.asp. Monika Księżopolska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%