Zamknij
REKLAMA

Leszek Redosz zwolniony! Węgrów bez wiceburmistrza

17:14, 09.08.2018 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

Piorunująca informacja dotarła do nas dziś chwilę po godz. 12. Burmistrz Krzysztof Wyszogrodzki postanowił zwolnić swojego zastępcę Leszka Redosza.

O sprawie poinformowaliśmy na naszym Facebooku, wiele osób było zaskoczonych takim posunięciem włodarza, choć trzeba przyznać, że kiepską atmosferę współpracy między oboma panami można było wyczuć już od kilku tygodni. 

Póki co burmistrz Krzysztof Wyszogrodzki nie chce komentować tego posunięcia, zapowiadając, że jutro rano wyda specjalne oświadczenie w tej sprawie, które ma rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Nieoficjalnie mówi się, że powodem tej decyzji była szeroko pojęta utrata zaufania. Co za tym się kryje? Być może dowiemy się już jutro, choć chyba można się domyślać, że odpowiedzią są zbliżające się wybory samorządowe. 

Po publikacji oświadczenia burmistrza o komentarz całej sprawy poprosimy także głównego zainteresowanego - byłego wiceburmistrza Leszka Redosza.

[ZT]38[/ZT]

 

(M.M)
REKLAMA

Komentarze (4)

Stefan ZakościelnyStefan Zakościelny

7 8

No to skończyła się kariera katechety. 20:23, 09.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZakościołowyZakościołowy

6 1

Kariera to się dopiero może zacząć. 21:15, 09.08.2018


tomektomek

9 2

Strzał w stope burmistrza. Zrobił Redoszowi dobrą reklamę przed wyborami. Panie Wyszogrodzki, lepiej zeby sobie pan darowal start w wyborach 23:21, 09.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mirkamirka

4 7

Dobry ruch burmistrza.Ile można było patrzeć na siedzenie cały dzień w pracy na fb.Prosze napisać co zrobił Pan Redosz przez swoją kadencje oprócz wizyt na akademiach,apelach,sesjach.Konkrety proszę.Poprawił coś w kulturze,sporcie,infastukturze?Poprosze konkretne działania.Wstydziłby się jako prawdziwy chłop z tymi ciastami ciągle się pokazywać.Mi jako kobiecie było by *%#)!& 14:33, 10.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gwio.pl | Prawa zastrzeżone