Zamknij
REKLAMA

Remont remizy OSP w Wierzbnie

18:46, 23.06.2020 | informacja prasowa
REKLAMA

We wrześniu zakończy się remont remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbnie. Przeprowadzenie prac jest możliwe dzięki wsparciu Polskich Sieci Elektroenergetycznych, które podpisały z OSP Wierzbno umowę o przekazaniu środków na remont.


PSE współfinansują wymianę drzwi i okien w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Wierzbnie, która w tym roku obchodzi swoje stulecie. Z tej okazji OSP zamierza odnowić swoją strażnicę, świetlicę oraz pozyskać nowy wóz. Dzięki remontowi remiza stanie się atrakcyjnym miejscem integracji dla mieszkańców. Zaplanowane działania wpisują się w główne zamierzenia OSP przyjęte w jej kierunkach rozwoju na kolejne lata.

PSE zaangażowały się we współpracę z Ochotniczą Strażą Pożarną w Wierzbnie w ramach podejmowanych przez operatora krajowego systemu przesyłowego działań dobrosąsiedzkich. Przez gminę przebiega linia 400 kV łącząca aglomerację warszawską z Siedlcami. Dzięki tej inwestycji zwiększyła się bezpieczeństwo dostaw energii w  północno-wschodniej i centralnej Polsce oraz możliwe jest niezawodne wyprowadzenie mocy z Elektrowni Kozienice.

Więcej informacji na temat PSE można znaleźć na stronie http://raport.pse.pl/pl/
 

(informacja prasowa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA