Zamknij
REKLAMA

Śmierć 29-latka na ulicy. Znamy więcej szczegółów

10:23, 21.08.2018 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

W minioną sobotę miastem wstrząsnęła informacja o zagadkowej śmierci 29-latka z Węgrowa, którego jeden z mieszkańców znalazł leżącego bez oznak życia na chodniku przy ul. Rzemieślniczej. Udało nam się dotrzeć do szczegółów. 

Oficjalna przyczyna zgonu nie jest jeszcze znana – policja w Węgrowie w dalszym ciągu czeka na wyniki sekcji zwłok. Jak udało nam się ustalić, wbrew plotkom, które obiegały miasto przez kilka dni, w Węgrowie nie doszło do morderstwa.

Mogliście często słyszeć o pogłoskach, jakoby mężczyzna znaleziony był w kałuży krwi lub miał ślady napaści. To nieprawda. Jak potwierdziła Anna Maliszewska z KPP w Węgrowie, 29-letni mężczyzna zmarł bez udziału osób trzecich. Jego śmierć nie była także wynikiem wypadku lub kolizji.

[ZT]55[/ZT]

 

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone