Zamknij
REKLAMA

PZW w Łochowie ma już 70 lat!

09:20, 23.07.2020 | fot,info/ PZW Łochów
REKLAMA

17 lipca na błoniach Pałacu w Łochowie odbyła się uroczystość z okazji 70-lecia koła PZW w Łochowie. 


Koło założone 19 marca 1950 roku przez pracowników Fabryki Maszyn Budowlanych powoli przez te wszystkie lata rozrastało się do miana jednego z największych w okręgu siedleckim. Obecny zarząd pod kierownictwem Stanisława Jakubika pracuje od ponad 20 lat w prawie nie zmienionym składzie, dzięki czemu jest wyróżniającym się kołem jeśli chodzi o zagospodarowanie i ochronę wód, a także sport wędkarski .

W ten słoneczny i ciepły dzień na błoniach zgromadziło się mnóstwo wędkarzy i sympatyków wędkarstwa. 
- Po raz kolejny odwiedził nas przedstawiciel Zarządu Głównego Wiceprezes Kol. Dziemianowicz Dariusz, który wręczył pamiątkowe odznaczenia dla naszego koła, a także wędkarzy. Uroczystość swoją obecnością zaszczycił także Burmistrz Łochowa Pan Robert Gołaszewski, który od samego początku bardzo wspiera nasze koło, a także całą społeczność wędkarską, za co z góry w imieniu całego Zarządu bardzo dziękuje - mówił Sławomir Strąk z PZW Łochów. 

Na uroczystość przybyli także znajomi z sąsiednich kół.
- Miło było popatrzeć na tak wielkie grono wędkarzy tych najstarszych jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z wędkarstwem. Wszystkim życzymy, aby jubileusz 70-lecia naszego koła stał się okazją do satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć, a niewątpliwe sukcesy stanowiły zachętę do dalszej pracy dla dobra społeczności wędkarskiej i kolejnego spotkania za 5 lat - dodał z wędkarskim pozdrowieniem Sławomir Strąk.

(fot,info/ PZW Łochów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA