Zamknij
REKLAMA

Kolizje, lądowanie w rowie i zabita krowa. Raport drogowy KPP

11:25, 16.09.2020 | mł.asp. Monika Księżopolska
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze a także używanie elementów odblaskowych przez pieszych czy rowerzystów.

8 września w Zieleńcu mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Toyota nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Opel, w wyniku czego doprowadził do zderzenie. Następnie kierujący Toyotą uderzył w nadjeżdżającego Fiata. W Wyniku zdarzenia pasażerka Opla trafiła do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Łochowie.

13 września w Tończy mieszkaniec pow. węgrowskiego kierując pojazdem marki Mazda nie dostosował prędkości jazdy do warunków na drodze i dojeżdżając do poprzedzającego go ciągnika rolniczego, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał do rowu i uderzył w barierkę Nikt nie doznał obrażeń.  

Tego samego dnia w Gajówce Zachodniej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem zwierzęcia gospodarskiego, które wtargnęło na jezdnię. Kierujący Skodą nie mając innej możliwości uderzył w przechodzącą krowę. Kierujący nie doznał obrażeń, natomiast padłe zwierzę zostało zabezpieczone przez właściciela.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach oraz o zabezpieczenie swoich zwierząt przed nagłym wtargnięciem na drogę, co może doprowadzić do wypadków i narazić ich właścicieli na poważne konsekwencje.  

 

(mł.asp. Monika Księżopolska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%