Zamknij
REKLAMA

Uderzył lusterkiem pieszego, który szedł złą stroną bez odblaskowych elementów [RAPORT KPP]

13:29, 21.12.2020 | mł.asp. Monika Księżopolska
fot. Pexels
REKLAMA

W ostatnich dniach na terenie powiatu węgrowskiego doszło do zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

16 grudnia w Liwie mieszkaniec powiatu węgrowskiego, kierując pojazdem marki VW i wykonując manewr wyprzedzania pojazdu Volvo, zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka pojazdem marki Renault. W wyniku obrócenia, VW uderzył także w pojazd, który wyprzedzał. Nikt nie doznał obrażeń.

W tym samym dniu w Korytnicy mieszkaniec powiatu wołomińskiego, kierując pojazdem marki Renault uderzył prawym lusterkiem pieszego, który szedł po niewłaściwej stronie drogi, bez elementów odblaskowych.  Nikt nie doznał obrażeń.

17 grudnia w Sadownem kierująca Fiatem zderzyła się z pojazdem marki Volvo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż mieszkanka pow. węgrowskiego, kierując pojazdem marki Fiat nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Volvo, w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. Kierujący Volvo doznał obrażeń ciała.  Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie prowadzone przez KP w Łochowie.

Policjanci apelują o ostrożność i zwiększoną uwagę na drogach.

(mł.asp. Monika Księżopolska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA