Zamknij
REKLAMA

Tragedia w Węgrowie. Rowerzysta uderzył głową w schody i zmarł

13:43, 24.09.2018 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

W miniony piątek 21 września do tragedii doszło w Węgrowie przy ul. Przemysłowej. Mężczyzna poruszający się rowerem uderzył głową w schody jednego ze sklepów. Niestety obrażenia okazały się śmiertelne. 

Jak relacjonowali świadkowie, mężczyzna jechał rowerem chodnikiem przy ul. Przemysłowej. Zahaczył o schody, spadł z roweru i uderzył w nie głową. Jeden z przechodniów powiadomił pogotowie, niestety, nie było wolnych karetek. Na miejsce został zadysponowany zastęp straży pożarnej. 

- Dostaliśmy informację, że przed sklepem zgłaszający widzi mężczyznę leżącego na chodniku, nie reaguję – poinformowali strażacy.

Kiedy na miejsce przybyli strażacy, zastali nieprzytomnego mężczyznę z widocznym rozcięciem głowy.

- Mężczyzna był ułożony w pozycji bocznej ustalonej. Przystąpiliśmy do udzielania pierwszej pomocy. Udrożniliśmy drogi oddechowe, stosując rurkę ustno-gardłową. Niestety, nie było oddechu – relacjonowali strażacy.

Strażacy natychmiast przystąpili do resuscytacji, podłączono także defibrylator, który do czasu przyjazdu ratowników medycznych wykonał dwie defibrylacje. 

- Po 13 minutach prowadzenia resuscytacji na miejscu pojawił się ZRM z lekarzem, który przejął koordynowanie działań medycznych – poinformowali strażacy, którzy pozostali na miejscu, aby pomagać ratownikom w prowadzeniu RKO. 

Mężczyzna został zabrany do szpitala, niestety, nie udało się go uratować. 

(M.M)
REKLAMA

Komentarze (1)

straszne..straszne..

0 0

Straszna tragedia... :( 10:02, 25.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gwio.pl | Prawa zastrzeżone