Zamknij
REKLAMA

Węgrów zaangażował się w pomoc Wiktorii!

13:21, 29.09.2018 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

Jakiś czas temu poinformowaliśmy o potrzebie pomocy dla Wiktorii, która cierpi na porażenie czterokończynowe. Reakcja mieszkańców Węgrowa napawa dumą!

Wiktoria od kilku miesięcy przebywa w Klinice Budzik będąc w śpiączce. Jest bardzo dzielna, dlatego powolutku zaczyna się wybudzać. 

Zbiórka w Internecie, koncerty w Siedlcach, wydarzenia w Skórcu, a teraz także Węgrów. Wszyscy ludzie dobrej woli łączą się, aby wesprzeć Wiktorię w walce. W dniach 29-30 września przy okazji XIV Międzynarodowego Festiwalu Szachowego, który odbywa się w ZSP im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, zorganizowana została kwesta na rzecz Wiki. Do zakupienia były ciasta, pluszaki i inne przedmioty w charakterze cegiełek. 

Na facebooku powstało wydarzenie „Wielkie Wybudzanie Wiki!”, w którym każdy z nas może po pierwsze wylicytować wystawione na aukcje przedmioty, ale także wystawić coś od siebie – do tego bardzo zachęcamy, być może macie w domu przedmioty, które nadają się na aukcję.

Pamiętajmy, że to tylko forma, a celem jest oczywiście zbiórka pieniędzy dla Wiktorii. Na licytacji już teraz znajdują się bardzo ciekawe przedmioty – między innymi wypieki byłego wiceburmistrza Leszka Redosza, koszulka z podpisami wszystkich artystów Wengroove HIP-HOP Festiwalu 2018 z gadżetami przekazana przez prezesa Fundacji Wengroove Adriana Majewskiego, piłka siatkarska z autografami znanych nam siatkarek od Tomasza Mielniczka, rękodzieło artystyczne od Sylwii Karpińskiej, koszulki Czarnych Węgrów od Mariusza Witkowskiego, a nawet 1,5 godzinny masaż relaksacyjny, który wykona specjalistka Monika Gierasimiuk. Także my przeznaczyliśmy na aukcje trzy satyryczne postery związane z naszym miastem. 

Mama Wiktorii Małgorzata Zych (dawniej Januszewska - przyp. red.) pomogła wielu Węgrowianom pracując w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Węgrowie. Teraz mamy możliwość, aby być wsparciem dla niej. 

Licytacje znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/678527322518603/

 

(M.M)
REKLAMA

Komentarze (1)

ObserwatorSObserwatorS

5 0

Wiadomo w naszym mieście dobrych ludzi nie brakuje, brawo 14:02, 29.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gwio.pl | Prawa zastrzeżone