Zamknij

Nadbużańska Szóstka w Wilczogębach

17:29, 01.08.2018 | M.M
Skomentuj
REKLAMA

Na stronie internetowej Firmy ChipTiming uruchomiono elektroniczną rejestrację do Biegu i Marszu Nordic Walking „Nadbużańska Szóstka”. Odbędą się one w niedzielę 26 sierpnia br. w Wilczogębach.

Organizatorami imprezy sportowej są: Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem i Klub Sportowy „Wicher” Sadowne, patronat honorowy sprawują: Wójt Gminy Sadowne i Marszałek Województwa Mazowieckiego, a jej celem jest popularyzacja i upowszechnianie najprostszych form ruchu, jako sposobów na aktywny wypoczynek i prozdrowotne oddziaływanie na człowieka w każdym wieku.

Marsz rozpocznie się o godz. 11.00, natomiast bieg o godz. 11.15. Zawodnicy będą pokonywać sześciokilometrową trasę o podłożu żwirowo – piaszczystym w okolicach rzeki Bug i Jeziora Kotło w Wilczogębach. Elektroniczny pomiar czasu będzie prowadziła Firma ChipTiming. Opłata startowa wynosi 20 zł przy rejestracji elektronicznej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych i zachęcamy do rejestracji na stronie nadbuzanskaszostka18.chiptiming.pl/

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz