Zamknij
REKLAMA

NIKE wraca do gry! Siatkarki powalczą o Puchar Marszałka

12.41, 16.09.2020 M.M
REKLAMA

Już w najbliższy weekend do Węgrowa powrócą siatkarskie emocje. W hali sportowej przy ul. Kościuszki 16 (SP im. Jana Pawła 2 w Węgrowie) odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego.

 

Do rywalizacji przystąpią cztery zespoły: Nike Węgrów, BAS Białystok, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki oraz AZS AWF Warszawa, a zawody odbędą się w formule każdy z każdym. Mecze będą odbywać się od sobotniego poranka do niedzielnego popołudnia.

W sobotę o godz. 10 w meczu inauguracyjnym siatkarki Nike podejmą AZS AWF Warszawa, turniej z kolei zakończy starcie Nike z siatkarkami z Białegostoku, które odbędzie się w niedzielę o 12.30. Szczegółowy harmonogram wszystkich spotkań na plakacie opublikowanym na dole artykułu.

Weekendowy turniej będzie próbą generalną przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi. W sezonie 2020/21 węgrowianki będą rywalizować na poziomie II Ligi, a inauguracja sezonu już w sobotę 26 września. W pierwszym meczu, który odbędzie się w hali przy SP im. Jana Pawła II w Węgrowie Nike zmierzy się z Krótką Mysiadło.

My już teraz zapraszamy do śledzenia siatkarskich zmagań – najpierw podczas najbliższego weekendu, a tydzień później podczas pierwszego meczu w nowym sezonie. Warto pamiętać o obowiązujących środkach bezpieczeństwa sanitarnego. Przy wejściu na obiekt obowiązkowa jest dezynfekcja, kibicom będzie mierzona temperatura, a na trybunach obowiązują maseczki i zajmowane mogą być jedynie wyznaczone miejsca.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%