Zamknij

Kino w Łochowie z sukcesem. Bilety sprzedają się błyskawicznie

15:17, 30.11.2018 | M.M
Skomentuj
REKLAMA

Już po pierwszych tygodniach funkcjonowania kina w Łochowie widać, że mieszkańcy faktycznie potrzebowali tej formy rozrywki. Jak przyznaje dyrektor MiGOK i jednocześnie główny „sprawca” kina w Łochowie Artur Lis, bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. 


Nowoczesne, innowacyjne, przytulne, komfortowe i z szeroką ofertą seansów. Takie jest kino w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury. Ośrodek zadbał nawet o to, żeby widzowie mogli kupować bilety online, co w małych kinach prowadzonych przez samorządy jest rzadkością. Wrażenie robi także sprzęt, który znalazł się na wyposażeniu MiGOK-u. Jest on najnowszy i najlepszej jakości. Tego nie powstydziłby się nawet Hollywood.

- To dla mnie wielkie przeżycie. Kiedy rozpocząłem pracę w Miejskim i Gminnym Ośrodku Kultury to był to dla mnie jeden z flagowych planów, które chciałem zrealizować. Tu nie funkcjonowało kino od wielu lat i oprócz działań ukierunkowanych na edukację kulturalną, gdzie doszliśmy do ponad dwustu członków różnych sekcji, to był nasz długofalowy cel. Sukcesem jednak są także wszystkie działania, które udało nam się tu przeprowadzić. Kino jednak jest krokiem milowym zarówno dla mnie i jak się okazało także dla mieszkańców – powiedział Artur Lis, dyrektor MiGOK w Łochowie. 

Jak opowiadał dyrektor Lis, bilety na seanse zostały wykupione na dwa tygodnie z góry. 

- Jest wspaniale. Jest zapotrzebowanie na to i to niekończący się sukces. Czeka nas teraz wdrożenie. Uczymy się z całą ekipą jak to ma działać i funkcjonować. Jesteśmy w tej  materii początkujący i cały czas się uczymy. Mamy już zawodowy standard. Projektor, którym wyświetlamy filmy to jest projektor wpisany w standard Hollywodzki, wyświetla filmy w najwyższej jakości. Mimo to czeka nas jeszcze trochę inwestycji – dodał Artur Lis.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%