Elektromonter

Miejsce pracy: Polna 1A, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: budowa linii energetycznych oraz przyłączy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pracodawca: Zakład Produkcyjno-Usługowy "BAGIŃSKI" Jarosław Bagiński, Aleksandra Bagińska-Marchela
      Adres: Polna 1A, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Jarosław Bagiński
      Numer telefonu: 602559790
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie/ cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      załadunek mebli do transportu, trasy w Polsce
      StPr/22/0750
      wynagrodzenie od od 3 500 do 5 000 PLN

      montaż mebli na hali produkcyjnej, prace stolarskie
      StPr/22/0751
      wynagrodzenie od od 3 500 do 4 500 PLN

      układanie kostki brukowej
      StPr/22/0740
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Przygotowywanie zamówień dla klientów, przyjmowanie dostaw, dostarczanie zamówień do klienta.
      StPr/22/0738
      wynagrodzenie od od 3 700 PLN

      strzyżenie damskie i męskie, stylizacja, koloryzacja
      StPr/22/0730
      wynagrodzenie od od 3 010 do 7 000 PLN

      budowa linii energetycznych oraz przyłączy
      StPr/22/0722
      wynagrodzenie od od 3 010 do 4 000 PLN