Zamknij

Kierowca samochodu dostawczego

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: dowóz towarów do klienta, załadunek towaru
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat.B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Adam Rejmuza
      Numer telefonu: 257923757 w. 206
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
      przekazania dokumentów:
      pakowanie węży ogrodniczych, nawijanie węży w krążki
      StPr/18/0901
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      obsługa gości lokalu, praca w godz. 9-15,15-21
      StPr/18/0892
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      -sprzedaż produktów -sporządzanie ofert -przyjmowanie dostaw
      StPr/18/0886

      dowóz towarów do klienta, załadunek towaru
      StPr/18/0885

      kompletowanie zamówień, rozwożenie towaru do klientów
      StPr/18/0880
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      prace budowlane
      StPr/18/0842