Serwisant sprzętu komputerowego - oferta dla osób do 30 r.ż.

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: sprzedaż , obsługa systemów komputerowych i fiskalnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, informatyczne
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: znajomość programów komputerowych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Marta Kowalska
      Numer telefonu: 25 7923757
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      przekazania dokumentów:
      w/g zawodu
      StPr/19/0137
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      wykonywanie napraw pojazdów i ich podzespołów, wymiana opon, przeglądy samochodów wymagających napraw
      StPr/19/0126

      wg programu
      StPr/19/0097
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      wg programu
      StPr/19/0098

      wg programu
      StPr/19/0120

      praca przy produkcji mebli
      StPr/19/0121
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 000 PLN

      prace porządkowe na terenie miasta
      StPr/19/0103

      StPr/19/0105

      wg programu
      StPr/19/0064

      wg programu
      StPr/19/0085