Zamknij

Magazynier

Nr oferty: StPr/19/0152Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Miejsce pracy: Aleja Siedlecka 1, 07-100 Węgrów, powiat: węgrowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie dostaw, magazynowanie towaru, towarowanie sklepu. Praca w Węgrowie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 24.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Magazynier
      Uprawnienia:
      • książeczka SANEPID
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Staż pracy nie wymagany, aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Mila S.A.
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Kazimierza Pułaskiego 19/21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowiecki
        Osoba do kontaktu: Monika Lewczuk
        Numer telefonu: 257943244
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, skierowanie
        przekazania dokumentów:
        w/g zawodu
        StPr/19/0137
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        wykonywanie napraw pojazdów i ich podzespołów, wymiana opon, przeglądy samochodów wymagających napraw
        StPr/19/0126

        wg programu
        StPr/19/0097
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        wg programu
        StPr/19/0098

        wg programu
        StPr/19/0120

        praca przy produkcji mebli
        StPr/19/0121
        wynagrodzenie od 2 800 - 3 000 PLN

        prace porządkowe na terenie miasta
        StPr/19/0103

        StPr/19/0105

        wg programu
        StPr/19/0064

        wg programu
        StPr/19/0085