Zamknij
REKLAMA

Catering dietetyczny. Jak zmieniło się moje życie?

09.35, 02.07.2022 Artykuł sponsorowany

Szybkie tempo życia i chęć realizowania się na wielu polach jednocześnie sprawiły, że moje życie stało się nieustającą gonitwą. Gonitwą, która niejednokrotnie stanowi potężne źródło satysfakcji, ale jednocześnie gonitwą, w której zabrakło miejsca na zdrowie. Niepostrzeżenie kwestie związane z prowadzeniem zdrowego stylu życia stały się odległe i poniekąd odłożone ""na lepszy moment"". Z łatwością tłumaczyłam sobie, że jak tylko zrealizuję kolejny ważny cel, wrócę do etapu, w którym zaczęłam zaniedbywać własne zdrowie i wdrożę w codzienność serię zdrowych nawyków. Taki moment nie następował, bo pojawiające się obowiązki skutecznie odciągały mnie od zbyt prozaicznych kwestii. Tymczasem mój organizm zaczął wysyłać pierwsze niepokojące oznaki, których nie sposób było dłużej lekceważyć. Wtedy po raz pierwszy catering dietetyczny stał się czymś więcej niż pomysł do rozważenia. Jedzenie pudełkowe stało się jedyną możliwością na prowadzenie zdrowego stylu życia.

Jak czułam się w pierwszych dniach nowej diety?

Zdecydowałam się na catering pudełkowy w momencie, w którym uświadomiłam sobie, że w ciągu dnia nie jestem w stanie przygotować samodzielnie obiadu ze względu na rodzaj wykonywanej pracy, a posilanie się śmieciowym jedzeniem w ciągu dnia zaczyna być dla mnie niepokojącą normą. Do tego doszło permanentne rozdrażnienie i zmęczenie oraz sytuacje, w których jedyny ciepły posiłek towarzyszył mi wieczorami, kiedy już mogłam po pracy odetchnąć. Takie bomby kaloryczne pod koniec dnia nie są dobrym pomysłem. Zdecydowałam się na catering dietetyczny Świebodzin w wersji standardowej, czyli takiej, która pozwala dostarczać organizmowi niezbędnych wartości każdego dnia bez określonego celu, np. redukcji nadwyżkowych kilogramów. Dieta pudełkowa z dostawą jest dostarczana pod wskazany przeze mnie adres przez kuriera. Każdego dnia o tej samej porze otrzymuję zestaw pięciu zbilansowanych i zróżnicowanych posiłków, po które sięgam o określonych porach. Już w pierwszych dniach korzystania z usług firmy cateringowej, że to była najlepsza decyzja od dawna. Dieta pudełkowa sprawiła, że poczułam przypływ nieoczekiwanej energii. Pojawiło się też lepsze samopoczucie.

Zmiany na lepsze

Catering dietetyczny z dostawą w moim przypadku okazał się być doskonałym sposobem na uporządkowanie kwestii najważniejszych, czyli zdrowotnych. Zadziałał efekt lawiny. Bardzo szybko poczułam, że odkąd jem regularnie i zdrowo, mój organizm cieszy się znacznie lepszą kondycją. Po kilku tygodniach nie wyobrażałam sobie życia bez moich pudełek. Catering pudełkowy sprawił, że zaczęłam dostarczać organizmowi niezbędnych witamin i wszelkich wartości odżywczych, co w naturalny sposób przełożyło się na moje samopoczucie. Mam znacznie więcej energii, poprawiła się moja zdolność koncentracji, przez co jestem również o wiele bardziej produktywna. Dostarczam sobie regularne porcje zdrowia, co w praktyce oznacza, że nie borykam się już z brakiem energii, który kiedyś często dopadał mnie w najmniej oczekiwanych momentach. Dieta pudełkowa odmieniła moją codzienność i zapewniła mi wygodny sposób na prowadzenie zdrowego stylu życia bez względu na mnogość obowiązków i rodzaj wykonywanej pracy.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%