Zamknij

Stylowa sala weselna - organizacja wesela

12:58, 26.04.2019 | materiały partnera

Wiele Par Młodych zadaje sobie pytanie: sala elegancka czy rustykalna? Często najlepszym wyborem okazuje się kompromis. Sala balowa z elementami boho i ogrodem - to  nierzadko rozwiązanie idealne. Gdzie zorganizować wesele? Warto dobrze przemyśleć decyzję o wyborze miejsca zabawy weselnej. 

Sala weselna w stylu ponadczasowym

Planując wesele, należy brać pod uwagę gusta własne, jak też gości. Zadowolenie zaproszonych bliskich wywoła uśmiech na twarzach nowożeńców! Dlatego naprawdę warto wybierać rozwiązania kompromisowe. Czy wystrój może być utrzymany jednocześnie w stylu glamour i boho? Jak najbardziej. Wszystko zależy od doboru kolorów i dodatków. Połączenie złotych zdobień i wzorów botanicznych to design bardzo harmonijny. Jeśli dodatkowo udostępniono piękny ogród z widokiem na zieleń, altankami i tarasami - to może być właśnie ta wymarzona oferta. Menu również można odpowiednio dostosować. Na szczególną uwagę zasługują oferty organizatorów, którzy umożliwiają uprzednią konsultację jadłospisu. Często pojawiają się również kuszące promocje! Oferowane są atrakcje, takie jak wiejskie stoły i płonąca dziczyzna. Potrawy dla dzieci zazwyczaj są dostępne w niższej cenie. Wszystko to znacząco wpływa na ostateczne wydatki, związane z wynajmem sali. 

Sala weselna z noclegiem 

Czy na weselu pojawią się goście podróżujący z daleka? Czy zaproszono pary z małymi dziećmi? Jeśli tak, dostępność komfortowych pokoi noclegowych z łazienką jest warunkiem koniecznym. Oczywiście, ważna jest także organizacja noclegu dla Pary Młodej. Warto zwrócić uwagę na wystrój wnętrz w hotelu - to właśnie w tym miejscu obudzicie się wspólnie następnego ranka. Jeśli w obiekcie znajduje się także restauracja lub istnieje możliwość zamówienia śniadania do pokoju - to dodatkowy plus. Poranek po weselu warto sobie umilić i przedłużyć ten błogi czas. Kolejnym ważnym czynnikiem jest lokalizacja. Hotel lub dom weselny powinien być umiejscowiony z daleka od zgiełku miasta, lecz w lokalizacji łatwo dostępnej. 

Dobre wybory pomogą uniknąć niepotrzebnych stresów w dniu ślubu. Jakie sale w województwie lubelskim zasługują na szczególne wyróżnienie? Jeśli interesuje Cię sala weselna Lublin, istnieją miejsca, które spełnią Twoje oczekiwania!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© gwio.pl | Prawa zastrzeżone